Jesteś tutaj: HomeSportDoskonały sposób na personalizację dziecięcych koszulek drużynowych – koszulki piłkarskie z nadrukiem sublimacyjnym!

Doskonały sposób na personalizację dziecięcych koszulek drużynowych – koszulki piłkarskie z nadrukiem sublimacyjnym!

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport wtorek, 30 marzec 2021 11:06

Wiele amatorskich zespołów i klubików piłkarskich dla dzieci, stając przed koniecznością wyposażenia młodych zawodników w niezbędne stroje piłkarskie z nadrukami – zmaga się z kilkoma trudnościami. Bardzo często pierwszą z nich jest budżet, kolejną – wybór techniki nadruku, a trzecią odpowiednia kolorystyka i estetyczny projekt. Na szczęście zamiast podejmowania samodzielnych prób: kupowania oddzielnie koszulek i poszukiwania miejsca, w którym ktoś wykona na nich nadruk – dużo bardziej profesjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniem jest ich zamówienie bezpośrednio u producenta odzieży sportowej.

 

Stroje piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem – gdzie je wykonać?

W przypadku kompletowania garderoby młodych piłkarzy na pomoc przychodzą dobre, polskie hurtownie odzieży sportowej. W PEHA cały proces produkcji odbywa się w Polsce, a koszulki sportowe dla dzieci szyte są wyłącznie z polskich dzianin funkcyjnych. Trening piłkarski w szkółce i klubiku wymaga od zawodników właściwego przygotowania – nie tylko fizycznego. Stroje piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem są niezbędnym wyposażeniem graczy podczas meczów i treningów. Wybierając polskiego producenta odzieży sportowej, zwykle można zaoszczędzić na całej wyprawce od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych (w zależności od rodzaju wybieranych ubrań). Co więcej, dzięki bezpłatnej usłudze wykonywania nadruku (usługa dostępna w PEHA), cała drużyna zawodników może cieszyć się profesjonalnie wykonanymi strojami w bardzo atrakcyjnych cenach. Co jednak warto wiedzieć o nadrukach sportowych? Na co zwrócić uwagę?

 

 

Koszulki piłkarskie z nadrukiem dla dzieci, którą technikę wybrać?

Śledząc oferty wielu producentów, potencjalny Klient ma okazję zapoznać się również z kilkoma technikami wykonywania nadruków. Jedną z najtrwalszych i najczęściej polecanych jest sublimacja. Sublimacja to technika, która umożliwia naniesienie na dzianinę dowolnie wybranego napisu w niezwykły sposób. Wybrany przez drużynę projekt – napis lub logotyp jest wtapiany w dzianinę i staje się jej jednolitą częścią. Nadruk sublimacyjny nie odkleja się i nie popęka – jest niewyczuwalny pod dłonią i nie ma wpływu na komfort gry (nie ma uwierających i drażniących skórę przeszyć po wewnętrznej stronie). Koszulki piłkarskie z nadrukiem sublimacyjnymi zapewniają zawodnikom profesjonalny wygląd, są odporne na blaknięcie i rozmywanie konturów liter, liczb i grafik. Ponadto koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem wykonanym opisywaną metodą są odporne na częste pranie i działanie detergentów. To niezwykle istotna kwestia, ponieważ tak naprawdę każdy trening piłkarski i mecz wiąże się z dość dużymi zabrudzeniami odzieży sportowej. Dzianina poliestrowa, z której wykonywane są najlepsze stroje piłkarskie z nadrukami jest łatwa w utrzymaniu czystości, szybkoschnąca i niezwykle lekka. Co więcej – nie wymaga prasowania!

 

 

Stojąc przed wyborem odzieży sportowej dla dzieci wysokiej jakości – dobrze jest skierować swoją uwagę w stronę krajowych producentów. Ceny kompletów sportowych są bardziej przystępne, jakością zaś nie odbiegają od strojów znanych, światowego formatu marek (a czasem nawet je przewyższają). Biorąc pod uwagę, że usługę sublimacji można otrzymać gratis ( w PEHA od minimalnej ilości 6 sztuk bez górnych limitów ilościowych), nawet amatorska, nieoficjalna drużyna może wyglądać jak prosto z Ligi Mistrzów.

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021