Jesteś tutaj: HomeSportKoronowo zarzuca Zawiszy niesłowność

Koronowo zarzuca Zawiszy niesłowność

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 29 marzec 2014 13:37

Na swojej stronie internetowej KoronoCup zarzuca Zawiszy Bydgoszcz niewywiązywanie się z danego słowa. Sprawa dotyczy udziału piłkarzy Zawiszy w turnieju organizowanym dla zawodników drużyn młodzieżowych.

Przyjazd zawodników najlepszej drużyny piłkarskiej w województwie kujawsko-pomorskim miał być dużą atrakcją dla młodych adeptów piłki nożnej. Ostatecznie czuć musieli się oni zawiedzeni, gdyż Zawisza nie wywiązał się z danego słowa. Bydgoski klub miał zyskać z kolei promocyjnie.

 

Szczegóły tego przedsięwzięcia jak informują organizatorzy KoronowoCup były uzgodnione w październiku ubiegłego roku.

 

Zawisza swoją nieobecność tłumaczył napiętym grafikiem oraz zbyt późnym poinformowaniem organizatorów o turnieju.

 

- Cóż stanowisko przedstawiciela Zawiszy dalekie jest od rzeczywistych faktów, gdyż jak wyżej wspomniano ustalenia w tej sprawie podjęte były już w drugiej części roku poprzedniego, następnie odświeżone kilka tygodni przed terminem przyjazdu Bydgoszczan do Koronowa. Szkoda, a miała to być duża atrakcja dla młodych adeptów futbolu - uczestników Koronowo Cup 2014 – czytamy na stronie KoronowoCup.

 

Działania promocyjne są jedną z pięt achillesowych bydgoskiego Zawiszy, co przekłada się na bardzo niską frekwencję na meczach ligowych.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj