Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczMateusz Ziółko wystąpi na plaży w Pieczyskach

Mateusz Ziółko wystąpi na plaży w Pieczyskach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Dobrcz i Koronowo wtorek, 20 czerwiec 2017 22:38
Mateusz Ziółko wystąpi na plaży w Pieczyskach Kadr z YouTube

Wiemy już kto będzie gwiazdą wieczoru w sobotę 16 września podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Kajakarza Kayakmania 2017 nad Zalewem Koronowskim. Mieszkańców całego regionu tego dnia bawić będzie autor m.in. często granej przez stacje radiowe piosenki ,,W płomieniach” Mateusz Ziółko.

Dość głośno zrobiło się o nim po zwycięstwie w III edycji programu ,,The Voice of Poland” w 2013 roku. Artysta został również laureatem głównej nagrody w konkursie "Superdebiuty 2014" podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W październiku 2015 roku wspólnie z Liberem, nagrał utwór „7 rzeczy” który szybko został uznany za jeden z najlepszych utworów według największych stacji radiowych w Polsce. Kilka dni temu światło ujrzała również pierwsza płyta artysty ,,Na Nowo”.

 

 

Odbywająca się w dniach 15-17 września br. nad Zalewem Koronowskim Kayakmania 2017, będzie największą imprezą tego typu w Polsce. W zamyśle organizatorów Kayakmania 2017 ma być okazją do integracji całego środowiska miłośników kajaków. Impreza nawiązywać będzie do odbywających w latach 80-tych spotkań z okazji Międzynarodowego Dnia Kajakarza nad zalewem w Zegrzu. Po śmierci głównego organizatora Krzysztofa Książka, powstała w środowisku kajakarskim pustka, którą być może uda się zapełnić poprzez reaktywowaną w gminie Koronowo Kayakmanię.

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu