Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczPiS nie wie jakich ma radnych

PiS nie wie jakich ma radnych

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Dobrcz i Koronowo czwartek, 16 kwiecień 2020 06:46

Gdzie najlepiej znaleźć informację o strukturach danej partii oraz o jej reprezentantach w samorządach? Wydaje się, że na oficjalnej stronie internetowej. Okazuje się, że nie zawsze jest to dobry pomysł, w szczególności, gdy możemy zostać dodatkowo wprowadzeni w błąd.

Strona internetowa Prawa i Sprawiedliwości w okręgu bydgoskim informuje, że w Radzie Powiatu Bydgoskiego reprezentuję ją m.in. Elżbieta Mojzesowicz, żona byłego posła i ministra rolnictwa. Problem jednak w tym, ze ona w Radzie Powiatu nie zasiada, ale jak już to w Radzie Gminy Koronowo (inny szczebel samorządu), a na dodatek z PiS-em nie ma już nic wspólnego.

 

Mojzesowicz mandat radnej zdobyła w 2018 roku z listy komitetu Koronowo Budzi się nowego burmistrza Patryka Mikołajewskiego. Komitet tworzyły osoby o różnych poglądach politycznych, stąd też nie można go określić jako sympatyzujący z PiS-em.

 

Mąż radnej Wojciech Mojzesowicz z PiS-em był związany do okolic 2010 roku, gdy włączył się w tworzenie projektu Pawła Kowala Polska Jest Najważniejsza. W ostatnich latach sympatyzuje z Konfederacją, podczas ubiegłorocznej konwencji tej formacji w Bydgoszczy, atakował Telewizję Polską i jej prezesa Jacka Kurskiego za tworzenie propagandy obozowi władzy.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Mocny przyrost zachorowań na COVID-19 w kujawsko-pomorskim

    W sobotę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 843 nowych przypadkach COVID-19 w Polsce, z czego 24 przypadkach w województwie kujawsko-pomorskim. Tak dużego dziennego przyrostu nie mieliśmy w naszym województwie od dawna – właściwie od fazy rozwoju epidemii w marcu.

    Etykiety: covid19
  • Abp Gądecki apeluje do wiernych o zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw

    W poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie Polaków, apeluję ponownie do wszystkich wiernych o ścisłe przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw religijnych - podkreślił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu