Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczMazowiecka policja poszukuje koronowskiej radnej

Mazowiecka policja poszukuje koronowskiej radnej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Dobrcz i Koronowo poniedziałek, 29 lipiec 2013 20:40

Od 14 lipca nikt nie miał kontaktu z Teresą Wypych, radną gminy Koronowo. Tego dnia miała wsiąść w Warszawie do pociągu relacji Lublin – Bydgoszcz.

Zaginionej poszukuje fundacja ITAKA oraz mazowiecka policja.

 

Policjanci z wydziału kryminalnego wolskiej Komendy poszukują 58-letnią Teresę Wypych. Kobieta w dniu 10.07 br. przyjechała do Warszawy celem odwiedzin swojej znajomej na Woli. W dniu 14.07. Teresa Wypych wracała pociągiem relacji Lublin-Bydgoszcz do miejsca swojego zamieszkania. Jednak do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani znajomymi. Zaginiona ma 170 cm wzrostu, niebieskie oczy. W chwili zaginięcia ubrana była w musztardowe spodnie i żółtą bluzkę – głosi komunikat na stronie warszawskiej policji.

 

Radnej poszukują obywatelsko także mieszkańcy Koronowa. Teresa Wypych związana jest z SLD, jako lokalny polityk nie miała zbytnio wrogów.

 

Osoby mające jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanej proszone są o kontakt z policją, pod numerami alarmowymi 112 i 997. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Senator Ryszard Bober zarażony COVID-19

    Portal Onet.pl poinformował, że zarażenie COVID-19 potwierdzono o senatora Ryszarda Bobera, który w Senacie reprezentuje okręg grudziądzki. Z powodu potwierdzonych przypadków zarażenia COVID-19, przesunięto obrady Senatu i Sejmu.

    Etykiety: Ryszard Bober
  • 14 tys. mandatów za brak maseczek

    Sprawdzając obowiązek zakrywania ust i nosa pouczyliśmy już prawie 55 tys. osób, prawie 14 tys. ukaraliśmy mandatem karnym, a w prawie 6 tys. przypadkach skierowaliśmy wnioski o ukaranie do sądu - powiedział w poniedziałek PAP rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu