Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczByć może znaleziono w Toruniu ciało zaginionej radnej w Koronowa

Być może znaleziono w Toruniu ciało zaginionej radnej w Koronowa

Napisane przez  Redakcja/ Express Bydgoski Opublikowano w Dobrcz i Koronowo wtorek, 06 sierpień 2013 14:52

Jak informuje Express Bydgoski rodzina radnej z podbydgoskiej gminy Koronowo rozpoznała ubranie zaginionej Teresy Wypych, na zwłokach kobiety wyłowionej w połowie lipca.  Dla toruńskiej prokuratury znalezione przez wędkarzy ciało jest nierozpoznane i oczekuje wyników badań DNA.

Mazowiecka Policja i fundacja ITAKA od kilku tygodni poszukują Teresy Wypych. Zaginiona 14 lipca wsiadła w Warszawie do pociągu zmierzającego do Bydgoszczy.  Później nikt już jej nie widział.

 

Jak się okazuje, 4 dni później 18 lipca dwaj wędkarze w Toruniu znaleźli w Wiśle zwłoki kobiety. Rodzina rozpoznała, że była ubrana w rzeczy zaginionej. Przy zwłokach nie znaleziono jednak dokumentów zaginionej.

 

Niewiadomych w tej sprawie jest wiele. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Senator Ryszard Bober zarażony COVID-19

    Portal Onet.pl poinformował, że zarażenie COVID-19 potwierdzono o senatora Ryszarda Bobera, który w Senacie reprezentuje okręg grudziądzki. Z powodu potwierdzonych przypadków zarażenia COVID-19, przesunięto obrady Senatu i Sejmu.

    Etykiety: Ryszard Bober
  • 14 tys. mandatów za brak maseczek

    Sprawdzając obowiązek zakrywania ust i nosa pouczyliśmy już prawie 55 tys. osób, prawie 14 tys. ukaraliśmy mandatem karnym, a w prawie 6 tys. przypadkach skierowaliśmy wnioski o ukaranie do sądu - powiedział w poniedziałek PAP rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu