Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczOdnaleziono ciało radnej z Koronowa

Odnaleziono ciało radnej z Koronowa

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Dobrcz i Koronowo poniedziałek, 19 sierpień 2013 20:11

Badania DNA potwierdziły, że znalezione 18 lipca na Wiśle w Toruniu ciało, to zaginiona radna z podbydgoskiej gminy Koronowo.

Od lipca trwały poszukiwania radnej, która ostatni raz widziana była 14 lipca na dworcu w Warszawie. Celem jej podróży miała być Bydgoszcz, skąd miała wrócić do swojego mieszkania.

 

18 lipca w Wiśle wędkarze znaleźli ciało kobiety, rodzina zaginionej potwierdziła, że miała na sobie ubrania poszukiwanej. Dopiero jednak w drugiej połowie sierpnia badania DNA potwierdziły jej tożsamość.

 

Do dzisiaj nie wiadomo co się stało z jej dokumentami. Policja nie chce zdradzać za dużo informacji o tej sprawie. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Senator Ryszard Bober zarażony COVID-19

    Portal Onet.pl poinformował, że zarażenie COVID-19 potwierdzono o senatora Ryszarda Bobera, który w Senacie reprezentuje okręg grudziądzki. Z powodu potwierdzonych przypadków zarażenia COVID-19, przesunięto obrady Senatu i Sejmu.

    Etykiety: Ryszard Bober
  • 14 tys. mandatów za brak maseczek

    Sprawdzając obowiązek zakrywania ust i nosa pouczyliśmy już prawie 55 tys. osób, prawie 14 tys. ukaraliśmy mandatem karnym, a w prawie 6 tys. przypadkach skierowaliśmy wnioski o ukaranie do sądu - powiedział w poniedziałek PAP rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu