Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczOpóźniony pociąg do dzieciństwa przyjechał do Koronowa

Opóźniony pociąg do dzieciństwa przyjechał do Koronowa

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Dobrcz i Koronowo sobota, 07 czerwiec 2014 21:44

W sobotę 7 czerwca na stacji kolejowej w Koronowie zorganizowano integracyjny dzień dziecka. Były liczne gry i zabawy, wszystko nawiązywało jednak do tematyki kolejowej. Największym zainteresowaniem cieszyła się natomiast przejażdżka drezyną.

 

Ta impreza zorganizowana dla dzieci niepełnosprawnych była wspólną inicjatywą Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Sprawnych Inaczej w Koronowie oraz zarządzającego koronowskim dworcem stowarzyszenia ,,Szczęśliwa Dolina”.

 

Od wielu lat z powodu zamknięcia linii kolejowej dworzec w Koronowie stoi nieużywany. Społecznicy przejęli nad nim kontrolę, aby uchronić go przed postępującą degradacją. Jak pokazała sobota, jest to doskonałe miejsce zabaw dla dzieci.

 

Drezyna została udostępniona na potrzeby tego pikniku przez Kolej Drezynową z Bytowa.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Senator Ryszard Bober zarażony COVID-19

    Portal Onet.pl poinformował, że zarażenie COVID-19 potwierdzono o senatora Ryszarda Bobera, który w Senacie reprezentuje okręg grudziądzki. Z powodu potwierdzonych przypadków zarażenia COVID-19, przesunięto obrady Senatu i Sejmu.

    Etykiety: Ryszard Bober
  • 14 tys. mandatów za brak maseczek

    Sprawdzając obowiązek zakrywania ust i nosa pouczyliśmy już prawie 55 tys. osób, prawie 14 tys. ukaraliśmy mandatem karnym, a w prawie 6 tys. przypadkach skierowaliśmy wnioski o ukaranie do sądu - powiedział w poniedziałek PAP rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu