Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczDziałkowicze z Koronowa mieli swój festyn

Działkowicze z Koronowa mieli swój festyn

Napisane przez  Igor Nigmański Opublikowano w Dobrcz i Koronowo wtorek, 14 lipiec 2015 13:02

Pomału tradycją staje się fakt, iż w okresie letnim na terenie ogrodów działkowych "Jarzębinka" organizowany jest festyn. I to bardzo dobrze, bo oprócz weekendowego grilla na działce, można przyjść posłuchać muzyki, potańczyć i wziąć udział w konkursach.

W ubiegłą sobotę już po raz trzeci, na terenie ROD „Jarzębinka” zorganizowany został festyn rodzinny. Pomyślano o tych najmłodszych i najstarszych. Jak zawsze na tego typu imprezie nie mogło zabraknąć znanego i lubianego w Koronowie Klauna Bobka. To on zabawiał dzieci, organizował konkursy, rozdawał balony i ze wszystkimi dzielił się swoim uśmiechem. Dużą popularnością cieszył się zorganizowany przez Bobka taniec Zumby. Starsi mogli spróbować swoich sił w konkursie siłaczy organizowanym przez Centrum Sportu Kamaga; nagrodą były m.in. karnety na siłownie. Rodzice wraz z dziećmi rywalizowali w zawodach rodzinnych. Dla wszystkich uczestników czekała tradycyjna grochówka oraz chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Swoje utwory prezentował zespół Wesołe Gospodynie działający przy MGOK-u w Koronowie, były też piosenki harcerskie. Ponadto nagrodzeni zostali najstarszy i najmłodszy uczestnik festynu. Wieczorem rozpoczęła się wspólna zabawa taneczna trwająca do późnych godzin nocnych. Organizatorami festynu byli m.in Polski Związek Działkowców, SLD w Koronowie oraz Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Senator Ryszard Bober zarażony COVID-19

    Portal Onet.pl poinformował, że zarażenie COVID-19 potwierdzono o senatora Ryszarda Bobera, który w Senacie reprezentuje okręg grudziądzki. Z powodu potwierdzonych przypadków zarażenia COVID-19, przesunięto obrady Senatu i Sejmu.

    Etykiety: Ryszard Bober
  • 14 tys. mandatów za brak maseczek

    Sprawdzając obowiązek zakrywania ust i nosa pouczyliśmy już prawie 55 tys. osób, prawie 14 tys. ukaraliśmy mandatem karnym, a w prawie 6 tys. przypadkach skierowaliśmy wnioski o ukaranie do sądu - powiedział w poniedziałek PAP rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu