Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrzebudowa Grunwaldzkiej będzie do poprawki?

Przebudowa Grunwaldzkiej będzie do poprawki?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 grudzień 2018 00:27

W piątek zakończyć powinna się przebudowa ulicy Grunwaldzkiej na odcinku od węzła Zachodniego do ronda Grunwaldzkiego. Praktycznie jeszcze trochę pracy wykończeniowej zostało do wykonania, dlatego termin ukończenia inwestycji się opóźni. Docierają do nas już jednak głosy wskazujące na możliwe fuszerki.

Nasi czytelnicy skarżą się przede wszystkim na powstałe w niektórych miejscach nierówności na jezdni. Pojawiają się też wątpliwości, czy tak duży kąt skrętu z ulicy Focha w Grunwaldzką nie będzie przyczyną korków i utrudnień w ruchu, bowiem może być on problematyczny dla samochodów ciężarowych. Jedna z osób komentujących naszą publikację wskazuje natomiast na popękany asfalt na ścieżce rowerowej.

 

A czy wy zauważyliście jakieś kwestie wymagające poprawy? Jeżeli tak piszcie w komentarzach.

 

Po zakończeniu prac budowlanych zamawiający, czyli Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej będzie musiał dokonać od wykonawcy odbioru inwestycji. W przypadku jeżeli realizacja nie będzie spełniała warunków zamówienia będzie można odmówić odbioru albo dokonać odbiór warunkowy zakładający zobowiązanie wykonawcy do naprawy uchybień w ustalonym czasie.

 

Warte obejrzenia

  • Włosi triumfują na Akademickich Mistrzostwa Europy na Kujawach

    Jezioro Gopło po raz trzeci było areną zmagań najlepszych akademickich wioślarzy do lat 23 w Europie. Zawody w Kruszwicy na półwyspie Rzępowskim odbywały się w sobotę i w niedziele, uczestnicy w pewnym sensie byli odcięci od świata, z uwagi na obostrzenia epidemiczne.

  • Derby dla Sportisu

    W meczu 5 kolejki IV ligi najciekawiej zapowiadał się pojedynek Chemika Bydgoszcz ze Sportisem Łochowo. Był to mecz bardzo zacięty, zakończony po myśli gości.

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu