Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCoraz bliżej premiery filmu ,,Miasto” ze szczególną rolą Bydgoszczy

Coraz bliżej premiery filmu ,,Miasto” ze szczególną rolą Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 09 czerwiec 2021 06:11
Coraz bliżej premiery filmu ,,Miasto” ze szczególną rolą Bydgoszczy Materiał prasowy - film ,,Miasto"

Polskie życie filmowe dopiero ożywa po pandemicznych ograniczeniach, z tego też powodu przed kinomanami wiele premier filmowych. 25 czerwca odbędzie się premiera filmu kryminalnego ,,Miasto” bydgoskiego reżysera Marcina Sautera.

 

Rolę tytułowego Miasta odgrywa w tym dziele filmowym Bydgoszcz, w roli statysty zobaczymy w nim też prezydenta Rafała Bruskiego.

 

Na dzisiaj o filmie wiemy niewiele – w Bydgoszczy dochodzi do zagadkowego morderstwa. Do Bydgoszczy przybywa detektyw, który ma rozwikłać zagadkę. W filmie zobaczymy takich aktorów jak Karolinę Gruszkę, Roberta Więckiewicza, Bartłomieja Topę, będzie to też powrót na duży ekran Stanisława Tyma.

 

Urodzony w Bydgoszczy Marcin Sauter był wyróżniany na festiwalach filmowych za filmy dokumentalne. Nakręcony w Bydgoszczy film ,,Miasto” będzie jego debiutem fabularnym.

 

Warte obejrzenia

  • Najlepsze polskie koszykarki powalczą nad Brdą o Puchar Polski

    W 2018 roku zawodniczki bydgoskiego Basket25 zrobiły niespodziankę zdobywając Puchar Polski. Pod koniec stycznia będą miały ponownie na to szansę, na dodatek przed własną publicznością, bowiem tegoroczny turniej Suzuki Puchar Polski odbędzie się na bydgoskiej Arenie Bydgoszcz, nad samą Brdą. Turniej rozpocznie się w piątek 28 stycznia, a zakończy w niedzielę 30 stycznia.

  • CWZS Zawisza staje się historią

    Zgodnie z podjętą w środę uchwałą, dzisiaj – z dniem 31 grudnia – rozwiązany zostaje Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy ,,Zawisza”, można powiedzieć spadkobierca 75 tradycji wielosekcyjnego klubu sportowego Zawisza Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

    

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

Wiadomości z regionu