Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMural poświęcony Bydgoskiemu Marcowi 1981 roku już przy Jagiellońskiej

Mural poświęcony Bydgoskiemu Marcowi 1981 roku już przy Jagiellońskiej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 15 sierpień 2021 18:49
Mural poświęcony Bydgoskiemu Marcowi 1981 roku już przy Jagiellońskiej Fot: Bogusław Białas

W ostatnich dniach zakończyło się malowanie muralu na budynku przy ulicy Jagiellońskiej.

 

W marcu bieżącego roku obchodziliśmy 40. rocznicę tamtych wydarzeń, z tej okazji ratusz ogłosił konkurs na mural, który wygrała praca pt. ,,Protest” artystów Tomasza Smieszkoła i Dawida Celka.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Kolejowy poker marszałka województwa (komentarz)

    Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się po co Sejmik Województwa powoływał spółkę mającą świadczyć przewozy kolejowe – jak informowaliśmy kilka dni temu, wyniki przetargu wieloletniego będą obowiązywać dopiero od grudnia, ale 2022 roku, natomiast władze województwa będą musiały na ten rok dogadać się z innymi przewoźnikami, bowiem spółka wojewódzka nie jest wstanie świadczyć przewozów od 12 grudnia. Być może marszałek w tej sprawie po prostu przekombinował.

  • Ministerstwo Zdrowia: Obostrzenia będą wdrażane regionalnie

    Drugi dzień z rzędu mamy w Polsce ponad 5,5 tys. nowych zakażeń. Na razie nie pojawiły się jeszcze zapowiedzi konkretnych obostrzeń, natomiast wiceminister zdrowia Waldemar Kraska daje do zrozumienia, że spodziewać możemy się obostrzeń zróżnicowanych regionalnie. W ostatnich dniach za połowę zakażeń w skali kraju odpowiadały trzy województwa: lubelskie, podlaskie i mazowieckie.

Wiadomości z regionu