Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPolicja szuka od dwóch miesięcy sprawcy napaści w miejskim autobusie. Prezydent wyznaczył nagrodę za pomoc w jego ustaleniu

Policja szuka od dwóch miesięcy sprawcy napaści w miejskim autobusie. Prezydent wyznaczył nagrodę za pomoc w jego ustaleniu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 25 sierpień 2021 12:22

24 czerwca w autobusie linii nr 57 o godzinie 19:19, na wysokości Ronda Kujawskiego mężczyzna zaatakował obcokrajowca uderzając go głową w twarz. Zdarzenie zarejestrował monitoring w autobusie, do dzisiaj jednak policjantom nie udało się ustalić sprawcy. Pomóc chce prezydent Rafał Bruski, który za pomoc we wskazaniu sprawcy wyznaczył nagrodę pieniężną.

 

Zdarzenie mogło się zakończyć jeszcze bardziej tragicznie, ale zainterweniował kierowca autobusu, który został opluty i uderzony śmietnikiem. Prezydent Rafał Bruski wyznaczył 2,5 tys. zł nagrody za pomoc policji w ustaleniu sprawcy.

 


Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy, proszone są o kontakt: Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo całodobowo tel. 47-751-52-69; Straż Miejska tel. 986 lub Telefon alarmowy 112.

 

Nagranie z monitoringu:

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

Wiadomości z regionu