Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZ Grażyną Nitą i Jackiem Wójcickim stare przeboje przeżywać mogą nową młodość

Z Grażyną Nitą i Jackiem Wójcickim stare przeboje przeżywać mogą nową młodość

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 28 sierpień 2021 12:06

Z powodu pandemii na dłuższy czas zawieszone zostały Koncerty z Balkonu Święcickiego organizowane przez senatora Andrzeja Kobiaka. Wyszczepienie dużej części populacji pozwoliło w piątek zorganizować koncert, na którym wystąpiła bydgoszczanka Grażyna Nita i gość z Krakowa Jacek Wójcicki.

W repertuarze dominowały piosenki starsze czy to z okresu międzywojennego, ale też późniejszego, gdy starsze pokolenia przeżywały swoją młodość. Grażyna Nita zapowiadając Jacka Wójcickiego na balkonie nazwała go przyjacielem Bydgoszczy. Wójcicki swój występ zainaugurował natomiast przebojem Marka Grechuty ,,Niepewność”.

 

Na Placu Wolności zebrały się tłumy, nie zabrakło również przedstawicieli młodszego pokolenia.

 

Zaprszamy do obejrzenia wideorelacji, która pozwoli Państwu w namiastce porzuć klimat tego koncertu.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Kolejowy poker marszałka województwa (komentarz)

    Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się po co Sejmik Województwa powoływał spółkę mającą świadczyć przewozy kolejowe – jak informowaliśmy kilka dni temu, wyniki przetargu wieloletniego będą obowiązywać dopiero od grudnia, ale 2022 roku, natomiast władze województwa będą musiały na ten rok dogadać się z innymi przewoźnikami, bowiem spółka wojewódzka nie jest wstanie świadczyć przewozów od 12 grudnia. Być może marszałek w tej sprawie po prostu przekombinował.

  • Ministerstwo Zdrowia: Obostrzenia będą wdrażane regionalnie

    Drugi dzień z rzędu mamy w Polsce ponad 5,5 tys. nowych zakażeń. Na razie nie pojawiły się jeszcze zapowiedzi konkretnych obostrzeń, natomiast wiceminister zdrowia Waldemar Kraska daje do zrozumienia, że spodziewać możemy się obostrzeń zróżnicowanych regionalnie. W ostatnich dniach za połowę zakażeń w skali kraju odpowiadały trzy województwa: lubelskie, podlaskie i mazowieckie.

Wiadomości z regionu