Jesteś tutaj: HomeBydgoszczUrodziny Simple to takie nieformalne święto bydgoskiej branży nieruchomości

Urodziny Simple to takie nieformalne święto bydgoskiej branży nieruchomości

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 04 wrzesień 2021 16:58

W piątkowy wieczór na Osiedlu Leśnym firma Simple obchodziła swoje trzecie urodziny. W pewnym sensie była to huczna impreza, ale przede wszystkim szansa do spotkania się branży związanej ogólnie z inwestycjami mieszkaniowymi, a kto wie czy nie była to też okazja do dogadania ciekawych biznesów.


Firma Simple powstała trzy lata temu, zajmuje się ogólnopojętym pośrednictwem w nieruchomościach, ale też szerokim wachlarzem usług finansowych z tym związanym.

 

- Był to na pewno bardzo dynamiczny czas. Jak zaczynaliśmy 3 lata temu to nikt z nas nie spodziewał się, że tak to się rozwinie. Zaczynaliśmy tak naprawdę wiadomo z jakąś ambicją, ale nie do końca wyobrażaliśmy się do takich rozmiarów – ocenia jeden z twórców grupy Simple Tomasz Kowalski - Dzisiaj jesteśmy wdzięczni za to, że mamy super zespół – podkreśla.

 

Na urodziny zaproszono przede wszystkim partnerów biznesowych, ale nie tylko. Starano się, aby było to wydarzenie szczególne dla całej branży - Ryzykujemy trochę takie stwierdzenie, że jest to święto branży, bo na nasze urodziny zapraszamy nie tylko naszych partnerów takich biznesowych, z którymi jesteśmy powiązani jakimiś umowami, ale też zapraszamy developorów którzy tworzą ten rynek, którzy budują na naszym lokalnym rynku, a nie do końca z nimi współpracujemy. Cieszymy się, że coraz więcej osób nas odwiedza. Nie ma takiej imprezy, aby branża mogła się spotkać w jednym miejscu, a my staramy się wychodzić poza schematy i tworzyć warunki do tego, aby rzeczywiście łączyć i dzielić – wyjaśnia Kowalski.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Kolejowy poker marszałka województwa (komentarz)

    Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się po co Sejmik Województwa powoływał spółkę mającą świadczyć przewozy kolejowe – jak informowaliśmy kilka dni temu, wyniki przetargu wieloletniego będą obowiązywać dopiero od grudnia, ale 2022 roku, natomiast władze województwa będą musiały na ten rok dogadać się z innymi przewoźnikami, bowiem spółka wojewódzka nie jest wstanie świadczyć przewozów od 12 grudnia. Być może marszałek w tej sprawie po prostu przekombinował.

  • Ministerstwo Zdrowia: Obostrzenia będą wdrażane regionalnie

    Drugi dzień z rzędu mamy w Polsce ponad 5,5 tys. nowych zakażeń. Na razie nie pojawiły się jeszcze zapowiedzi konkretnych obostrzeń, natomiast wiceminister zdrowia Waldemar Kraska daje do zrozumienia, że spodziewać możemy się obostrzeń zróżnicowanych regionalnie. W ostatnich dniach za połowę zakażeń w skali kraju odpowiadały trzy województwa: lubelskie, podlaskie i mazowieckie.

Wiadomości z regionu