Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKolejny rekord słuchalności przebiło Radio PiK. Historycznie niska

Kolejny rekord słuchalności przebiło Radio PiK. Historycznie niska

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 14 wrzesień 2021 06:35

Od 2015 roku widoczne jest zjawisko systematycznej utraty udziału w rynku radiowym przez Polskie Radio PiK – w ostatnich miesiącach według badania Radio Track było to pierwszy raz mniej niż 4%.Pozycję lidera w Bydgoszczy utrzymuje RMF FM.

W okresie luty – lipiec 2021 roku radio RMF FM miało 24,4% udziału w rynku lokalnym, co jest nieznacznym spadkiem. Wzmocniło się Radio ZET, które uzyskało 11,1% udziału. Na trzecim z 8,7% udziałem znalazło się Radio Złote Przeboje, przed Radiem Eska 8,4%. Próg 5% przekroczyły jeszcze: Pogoda – 6,7%, RMF MAXXX – 6,1% i TOK FM – 5,2% należący do Agory.

 

Najwyżej z mediów publicznych znalazł się Program 1 Polskiego Radia – 3,7%. Radio PiK uzyskało 3,3%, pierwszy raz w pomiarach Radio Track poniżej 4%.

 

Warte obejrzenia

  • Włosi triumfują na Akademickich Mistrzostwa Europy na Kujawach

    Jezioro Gopło po raz trzeci było areną zmagań najlepszych akademickich wioślarzy do lat 23 w Europie. Zawody w Kruszwicy na półwyspie Rzępowskim odbywały się w sobotę i w niedziele, uczestnicy w pewnym sensie byli odcięci od świata, z uwagi na obostrzenia epidemiczne.

  • Derby dla Sportisu

    W meczu 5 kolejki IV ligi najciekawiej zapowiadał się pojedynek Chemika Bydgoszcz ze Sportisem Łochowo. Był to mecz bardzo zacięty, zakończony po myśli gości.

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu