Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRyanAir chce późną jesienią polecieć do Kijowa

RyanAir chce późną jesienią polecieć do Kijowa

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 14 wrzesień 2021 15:49
RyanAir chce późną jesienią polecieć do Kijowa Fot: PLB

Najprawdopodobniej od 31 października będziemy mogli polecieć z Bydgoszczy do stolicy Ukrainy Kijowa. Irlandzkie linie lotnicze RyanAir od pewnego czasu rozważały przywrócenie tej trasy, ale były to ostrożne zapowiedzi, teraz Irlandczycy kuszą jednak potencjalnych pasażerów tanimi lotami, nawet od 36 zł.

Obecnie RyanAir lata do Londynu na lotniska Luton i Stansted, Birmingham i Dublina w Irlandii. Od 31 października mają być po trzy loty do Dublina tygodniowo.

 

31 października to dla bydgoskiego lotniska data ważna jednak też z innego powodu – tego dnia po ponad 1,5 roku powrócą samoloty niemieckiej Lufthansy z lotami do Frankfurtu. Co istotne – od ostatniego dnia października loty do Frankfurtu będą realizowane codziennie.

 

Warte obejrzenia

  • Włosi triumfują na Akademickich Mistrzostwa Europy na Kujawach

    Jezioro Gopło po raz trzeci było areną zmagań najlepszych akademickich wioślarzy do lat 23 w Europie. Zawody w Kruszwicy na półwyspie Rzępowskim odbywały się w sobotę i w niedziele, uczestnicy w pewnym sensie byli odcięci od świata, z uwagi na obostrzenia epidemiczne.

  • Derby dla Sportisu

    W meczu 5 kolejki IV ligi najciekawiej zapowiadał się pojedynek Chemika Bydgoszcz ze Sportisem Łochowo. Był to mecz bardzo zacięty, zakończony po myśli gości.

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu