Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPowróci połączenie lotnicze do Kijowa. Na razie Lufthansa nie wróci

Powróci połączenie lotnicze do Kijowa. Na razie Lufthansa nie wróci

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 28 październik 2021 07:19

Wraz z końcem października rozpoczyna się lotniczy sezon zimowy – w niedzielę 31 października po 1,5 rocznej przerwie powróci połączenie RyanAir z Bydgoszczy do stolicy Ukrainy Kijowa. Niestety w listopadzie lotów nie wznowi niemiecki przewoźnik Lufthansa do Frankfurtu.

 

Lufthansa planowała od listopada wznowić codziennie loty, już we wrześniu ruszyła sprzedaż biletów, ostatecznie listopadowe loty zostały anulowane. Nie wiemy kiedy dokładnie Lufthansa powróci do latania do Bydgoszczy – destynacja Bydgoszcz – Frankfurt została na razie wycofana z systemu rezerwacyjnego.

 

Loty z Bydgoszczy do Kijowa będą realizowane dwa razy w tygodniu – w środy i w niedziele. RyanAir próbuje kusić pasażerów biletami od 19 zł w jedną stronę.

 

W zimowej siatce będą cztery dni lotów z Bydgoszczy do Londynu (w środy, w piątki i w niedzielę) nawet po dwa razy w tygodniu oraz po trzy loty do Dublina i Birmingham – jeżeli chodzi o RyanAir. Do tego PLL LOT od poniedziałku do soboty lata do Warszawy.

 

Warte obejrzenia

  • Najlepsze polskie koszykarki powalczą nad Brdą o Puchar Polski

    W 2018 roku zawodniczki bydgoskiego Basket25 zrobiły niespodziankę zdobywając Puchar Polski. Pod koniec stycznia będą miały ponownie na to szansę, na dodatek przed własną publicznością, bowiem tegoroczny turniej Suzuki Puchar Polski odbędzie się na bydgoskiej Arenie Bydgoszcz, nad samą Brdą. Turniej rozpocznie się w piątek 28 stycznia, a zakończy w niedzielę 30 stycznia.

  • CWZS Zawisza staje się historią

    Zgodnie z podjętą w środę uchwałą, dzisiaj – z dniem 31 grudnia – rozwiązany zostaje Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy ,,Zawisza”, można powiedzieć spadkobierca 75 tradycji wielosekcyjnego klubu sportowego Zawisza Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

    

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

Wiadomości z regionu