Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrzechowywał w bloku materiały wybuchowe. Konieczna była ewakuacja mieszkańców

Przechowywał w bloku materiały wybuchowe. Konieczna była ewakuacja mieszkańców

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 28 marzec 2022 10:11

Niedzieli do udanych nie mogli zaliczyć mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Dolnej Waleniowej na Osowej Górze. 15 osób musiało zostać ewakuowanych po tym, gdy w jednym z mieszkań ujawniono, że znajdować mogą się substancje wybuchowe. W stan gotowości postawiono służby.

Znalezione chemikalia zabezpieczyli strażacy oraz policyjni pirotechnicy z kontrterrrorystycznego oddziału. Policjanci zatrzymali także 21-latka, który gromadził chemikalia w bloku mieszkalnym.

 

Dokładne informacje co to były za substancje wyjaśnić mają badania laboratoryjne.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu