Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMłody mężczyzna dokonał samopodpalenia na stacji benzynowej

Młody mężczyzna dokonał samopodpalenia na stacji benzynowej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 09 listopad 2022 13:19

W środę po południu doszło do groźnego zdarzenia na stacji benzynowej przy ulicy Kujawskiej. Początkowo Straż Pożarna otrzymała sygnał o pożarze samej stacji, na miejsce przyjechały cztery zastępy, tam okazało się, że doszło do samopodpalenia, którego dokonał młody mężczyzna w wieku około 20 lat.

Paląca się osoba nawet w sąsiedztwie stacji benzynowej mogła stanowić zagrożenie. Mężczyzna po ugaszeniu został zabrany do szpitala, jego stan nie jest znany. Policja natomiast prowadzi dochodzenie pod kątem ewentualnego zagrożenia dla osób postronnych jakie mogła stanowić ta sytuacja.

 

Warte obejrzenia

 • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

  Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

  FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

 • Sondaż pokazuje, że dla PSL-u koalicja z Hołownią może być w okręgu bydgoskim ratunkiem

  Politolog zajmujący się sondażami Marcin Paladem przedstawił w niedzielę prognozowany podział mandatów (w oparciu o średnią sondażową), w dwóch wariantach: osobnego startu PSL i Polski2050 oraz wspólnej listy. Na takiej koalicji straciłaby Koalicja Obywatelska, zyskał PSL, który samodzielnie obecnie nie ma szans na jakikolwiek mandat w okręgu bydgoskim.

 • Spory wzrost nowych zakażeń, niestety też zgonów

  Z oficjalnych raportów wynika, że pierwszej połowie marca z powodu COVID-19 zmarło w województwie kujawsko-pomorskim 12 osób, to podobna liczba co przez cały luty. Zakażeń stwierdzono 3069, gdy przez cały luty było ich 2,8 tys.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu