Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMobilis miewa problemy z punktualnością

Mobilis miewa problemy z punktualnością

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 10 styczeń 2023 18:19
Mobilis miewa problemy z punktualnością Fot: Mobilis

Od 1 stycznia przewozy na części linii autobusowych wykonuje nowa firma Mobilis, która zastąpiła Irex-Trans. Docierają do nas sygnały, że są problemy ze sporymi opóźnieniami dla niektórych kursów. Z naszych informacji wynika, że wszystkie kursy raczej są realizowane, tylko niekiedy nawet z kilkunasto minutowym opóźnieniem, co może nieco dezorientować pasażerów.

Do problemów dochodzić ma na liniach nr 51 i 58, gdzie tak dużych opóźnień za poprzedniego przewoźnika nie było. Skala problemu jest na tyle duża, że za zasadne uznaliśmy podjęcie interwenci. Czekamy na wyjaśnienia przewoźnika i informację w jakiej perspektywie sytuacja może ulec poprawie.

 

Nieoficjalnie słyszymy, że jednym z powodów mają być źle rozplanowane rozkłady, których przewoźnik już nie ustala. Do sprawy będziemy wracać.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu