Jesteś tutaj: HomeBydgoszczProrektor UKW rezygnuje i narzeka na rektora

Prorektor UKW rezygnuje i narzeka na rektora

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 05 listopad 2013 11:26

Prof. Roman Leppert złożył rezygnacje z pełnienia funkcji prorektora ds. dydaktycznych i jakości kształcenia. W tej sprawie nikt nie chce się zbytnio wypowiadać, wiadomo jednak, że chodzi o dość duże różnice zdań z obecnym rektorem prof. Januszem Ostoja-Zagurskim.

Rektorowi prof. Leppert zarzuca miedzy innymi niszczenie dorobku swoich poprzedników oraz stawianie przez Uniwersytet pod wodzą Ostoja-Zagurskiego na kandydatów z innych uczelni przy wyborach do Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego, kosztem pracowników związanych UKW. 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu