Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNowa Prawica zaprasza na spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem

Nowa Prawica zaprasza na spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 15 styczeń 2014 15:02

Były sędzia Trybunały Stanu, bliski współpracownik Janusza Korwin-Mikke, a także redaktor pisma ,,Najwyższy Czas” będzie gościł  w czwartek na spotkaniu otwartym w Bydgoszczy.

Słynący z kontrowersyjnych poglądów publicysta weźmie udział w spotkaniu otwartym które rozpocznie się o godzinie 18:00 w Kinie Adria przy ulicy Toruńskiej 30 w Bydgoszczy.

 

Na spotkanie zaprasza lider kujawsko-pomorskich struktur Kongresu Nowej Prawicy, partii której członkiem jest także Michalkiewicz – Piotr Najzer. 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu