Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrzez tydzień utrudnienia w komunikacji z Fordonem

Przez tydzień utrudnienia w komunikacji z Fordonem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 16 styczeń 2014 01:22

Od czwartku 16 stycznia do piątku 24  stycznia zamknięty będzie dla ruchu kołowego przejazd kolejowy na skrzyżowaniu ulic Kamiennej i Inwalidów. Z tego powodu na ulicy Fordońskiej może wystąpić większe natężenie ruchu.

Przejazd będzie zamknięty z powodu prac torowych przeprowadzonych na linii kolejowej nr 18, która łączy Bydgoszcz z Toruniem. Trwa obecnie bowiem realizacja inwestycji, która ma przyśpieszyć podróż koleją pomiędzy tymi miastami.

 

Część kierowców jadąc z Fordonu do centrum miasta decydowało się pokonywać drogę ulicą Lewińskiego i Inwalidów, przez co natężenie ruchu na ulicy Fordońskiej było mniejsze.  

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu