Jesteś tutaj: HomeBydgoszczLatos sugeruje, że dążenie do upadku Nitrochemu może być celowe

Latos sugeruje, że dążenie do upadku Nitrochemu może być celowe

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 17 styczeń 2014 17:40

Los bydgoskiego Zachemu, który ogłosił upadłość przed rokiem może podzielić firma Nitrochem, która może nie wytrzymać podwyżki opłat za oczyszczalnie ścieków w spółce ,,Kapuściska” będącej pod kontrolą ratusza.

Kilka dni temu spółka ,,Infrastruktura Kapuściska” zarządzająca mieniem po Zachemieogłosiła, że CIECH nie planuje inwestycji w Bydgoszczy. Główną przyczyną mają być wysokie koszty oczyszczania ścieków.

 

Poseł PiS Tomasz Latos na Facebook-u sugeruje, że działania zmierzające do upadku Nitrochemu mogą być celowe -  Prezydent Bruski razem z urzędnikami w efekcie drastycznego podniesienia ceny opłat za ścieki może przyczynić się do upadku Nitrochemu. Zastanawiam się, czy to wszystko to bezmyślność rządzących spod znaku PO lub z ich poparcia, czy też celowe działanie..

 


Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu