Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPijany próbował z rocznym dzieckiem przejść przez jezdnie

Pijany próbował z rocznym dzieckiem przejść przez jezdnie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 10 luty 2014 12:32

W piątek przy ulicy gen. Andersa w Fordonie mężczyzna  wraz z wózkiem z rocznym dzieckiem próbował przejść przez jezdnie w miejscu do tego niedozwolonym. Miał on bardzo duży problem z zejściem z jezdni z powodu spożytego wcześniej alkoholu, przez co blokował ruch na tej ulicy. Towarzyszyło im dwóch mężczyzn z otwartymi butelkami z piwem.

Świadkami całego zdarzenia byli strażnicy miejscy, którzy podjęli interwencję, gdyż zachowanie mężczyzny było skrajnie nieodpowiedzialne. Okazało się, że był on opiekunem rocznego dziecka.

 

 Postanowiono wezwać patrol policji, który pierw zbadał mężczyznę alkomatem wykazując w jego krwi 0,77 mg/l alkoholu, a następnie zabrał na komisariat, w celu prowadzenia dalszych czynności. 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu