Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZ Parku Przemysłowego do ratusza

Z Parku Przemysłowego do ratusza

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 30 październik 2012 17:25
Wideo: Urząd Miasta Bydgoszczy

Łukasz Niedźwiecki otrzymał nominację na stanowisko zastępcy prezydenta Bydgoszczy. Od listopada na tym stanowisku zastąpi Stefana Markowskiego, który przed tygodniem złożył dymisję.

 

Do zadań Łukasza Niedźwieckiego będzie należał nadzór nad inwestycjami, w tym nad Parkiem Przemysłowym gdzie do tej pory pracował. Pod niego podlegać będzie także Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.

 

Często powtarzam, że miastem trzeba zarządzać niekiedy jak przedsiębiorstwem. Doświadczenie zdobyte i potwierdzone dotychczasową pracą na rzecz miasta będzie na pewno przydatne – mówił o nowym swoim zastępcy prezydent Rafał Bruski.

 

Mam 38 lat, 17 lat doświadczeń zawodowych, w tym 12 menedżerskich. Głównie w bankowości korporacyjnej. Ten szlif związany z zarządzaniem obszarami trudnymi zdobyłem w Parku Przemysłowym. Liczby bronią tezę że to był okres dobrze zarządzany – przedstawił swoje doświadczenia Łukasz Niedźwiecki -  Cieszę się w powierzonym mi pod nadzór znajdują się elementy związane z gospodarką i inwestycjami, ten obszar wydaje mi się naturalny. Będę mógł w nich wykorzystać efektywnie swoje dotychczasowe doświadczenia.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

Wiadomości z regionu