Jesteś tutaj: HomeBydgoszczDemolował przychodnie na Wyżynach

Demolował przychodnie na Wyżynach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 13 grudzień 2012 17:03

Za zniszczenie szyby w placówce zdrowia 33-latkowi grozi kara do 5 lat pobawienia wolności.

Wczoraj przed południem dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informacje o uszkodzeniu mienia w przychodni na bydgoskich Wyżynach. W trakcie rozmowy ze zgłaszającym okazało się, że do placówki zdrowia wszedł mężczyzna, który zaczął chodzić po budynku bez wyraźnego celu. Zapytany przez personel co tutaj robi i czy do kogoś przyszedł, „pacjent” z niewiadomych powodów nogą zbił szybę w drzwiach wejściowych do przychodni, po czym oddalił sie -relacjonuje mł. asp. Przemysław Słomski.

 

Policjanci rozpoczęli poszukiwania, co pozwoliło zatrzymać rannego w nogę (w wyniku kopnięcia w szybę) 33-latka, który jak się okazało był pod wpływem alkoholu.

Warte obejrzenia

 • Polacy wygrywają u siebie kajakarskie Akademickie Mistrzostwa Świata

  Ostatnie trzy dni to zmagania najlepszych związanych z klubami akademickimi kajakarzy na świecie, które odbywały się w bydgoskim Brdyujściu, pod egidą międzynarodowej federacji FISU. Już w sobotę widzieliśmy, że te zawody zdominowali reprezentanci Polski, niedzielne starty to tylko potwierdziły – 24 medale, z czego 19 złotych to bowiem zdecydowana deklasacja rywali. Do Bydgoszczy przyjechało 159 sportowców z 18 państw świata.

 • Kujawy bramą do I ligi: Polacy gładko poradzili sobie z Indonezją

  Reprezentacja Polski w tenisiie pokonała w meczu rozgrywanym w ramach prestiżowego Pucharu Davisa Indonezję, otwierając sobie drogę do rozgrywek play-off, w który ma szansę awansować do Światowej Grupy nr I, czyli bezpośredniego zaplecza światowej elity. Mecz rozegrany został w Inowrocławiu, jak oceniają komentatorzy, Polakom poszedł dość gładko.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

 • Kiedy odbędą się wybory samorządowe?

  Planowo wybory samorządowe mają się odbyć jesienią przyszłego roku – pierwszy raz mamy do czynienia z kadencją trwającą 5 lat (przed 2018 roku parlament wydłużył kadencję samorządów na stałe). W piątek Sejm przyjął jednak ustawę, która ma te wybory przesunąć o kolejne pół roku, ustawa trafi teraz do Senatu, który zapewne będzie chciał spowolnić jej bieg, a kluczowa może okazać się decyzja prezydenta Andrzeja Dudy na końcu procesu legislacyjnego. Pałac Prezydencki póki co unikał jednoznacznych stanowisk w tej sprawie.

 • Bydgoski europoseł dał pożywkę Rosji. Usunął swój wpis

  W ubiegłym tygodniu doszło do wybuchów w gazociągach Nord Stream 1 i 2, których istnienie było niekorzystne dla Polski. NATO oskarża o to Rosję zarzucając dywersję, strona rosyjska z kolei próbuje zrzucić odpowiedzialność na zachód. W tym całym zamieszaniu pojawia się też reprezentujący kujawsko-pomorskie w Parlamencie Europejskim Radosław Sikorski z wpisem na Twitterze, który wręcz wywołał międzynarodowy skandal.

  Etykiety: Radosław Sikorski

Wiadomości z regionu