Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCiech boi się zamieszek

Ciech boi się zamieszek

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 29 grudzień 2012 19:40

Przed Zachemem stanęły metalowe barierki, teren patrolują wynajęci ochroniarze, pilnują oni także budynku administracji. Od czwartku pracownicy Zachemu otrzymują wypowiedzenia umowy o pracę.

Podwyższone standardy bezpieczeństwa to jednak nie wszystko, wypowiedzenia zwalnianym pracownikom wręcza bowiem zewnętrzna firma, która otrzymuję za tą usługę zapłatę. Zdaniem zwalniany, zarząd firmy boi się im spojrzeć w oczy.

 

Warto przypomnieć, że gdy w listopadzie miał miejsce protest pracowników Zachemu, to nikt z przedstawicieli zarządu, ani firmy Ciech nie wyszedł do protestujących. Dyscyplinarnie zwolniono natomiast recepcjonistkę, która nie zatrzymała tłumu liczącego ponad 100 osób, przed wejściem do siedziby firmy.

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu