Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOd wtorku zmiany w komunikacji

Od wtorku zmiany w komunikacji

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 31 grudzień 2012 14:34

W dniu 1 stycznia 2013 nie będą kursowały autobusy linii 66 i 81. Pozostałe autobusy będą jeździć na podstawie rozkładu niedzielnego, który od nowego roku będzie także zmieniony.

Korekty rozkładów zostaną wprowadzone na liniach 3,5 i 69. Z kolei w przypadku linii 71 łączącej Osową Górę z Morską zlikwidowany ostanie wariant – Garbary – Rekinowa. Zarząd Dróg zapowiada jednak, że częstotliwość kursów nie zmaleje. Z kolei większej częstotliwości spodziewać się możemy na linii nr 77.

 

Dzień później 2 stycznia zlikwidowana na stałe zostanie linia nr 72. Z kolei w dużej części pozostałych linii spodziewać się należy korekt. Dlatego zachęcamy do zapoznania ais z aktualnym rozkładem na stronie – zdmikp.bydgoszcz.pl

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu