Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNieoficjalnie: Szef telewizji odwołany. Czy to koniec wybielania polityki Całbeckiego?

Nieoficjalnie: Szef telewizji odwołany. Czy to koniec wybielania polityki Całbeckiego?

Napisane przez  Łukasz Religa Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 31 marzec 2016 10:55

Informację o odwołaniu Tomasza Pietraszaka podaje portal Gazety Wyborczej. Autorem publikacji jest Marcin Kowalski, który w swoich wcześniejszych tekstach dał do zrozumienia, iż zależy mu na pozostawieniu w lokalnych mediach publicznych statusu quo. Pietraszak o odwołaniu miał zostać poinformowany wczoraj wieczorem. Ta informacja nie została jednak jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Tomasz Pietraszak dyrektorem TVP Bydgoszcz został z nominacji Ligii Polski Rodzin. Na stanowisku utrzymywał się jednak długie lata. Od dłuższego czasu otrzymujemy od naszych czytelników sygnały, iż TVP Bydgoszcz nie pokazuje obiektywnie sytuacji w województwie kujawsko-pomorskim, faworyzując pogląd marszałka województwa z Torunia.

 

Część tych zarzutów potwierdzają nasze informacje. Podczas relacjonowania budżetowej sesji Sejmiku Województwa w przekazie pominięto kluczowe informacje dotyczące trudnej sytuacji finansowej województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Szerzej o tym pisaliśmy O czym nie poinformuje regionalny oddział Telewizji Polskiej

 

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu