Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBydgoszczanie oceniają pozytywnie komunikacje publiczną

Bydgoszczanie oceniają pozytywnie komunikacje publiczną

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 14 styczeń 2013 11:11

We wrześniu ubiegłego roku na zlecenie Urzędu Miasta przeprowadzono badanie społeczne mieszkańców Bydgoszczy. Wykazały one między innymi, że bydgoszczanie pozytywnie oceniają funkcjonowanie komunikacji publicznej.

 

Zdaniem odpowiadających na pytania najbardziej rozpoznawalnym symbolem Bydgoszczy jest Łuczniczka (26% ankietowanych), kolejna znalazła się Wyspa Młyńska (22%).

 

Bydgoszczanie za najważniejsze działania inwestycyjne uważają podnoszenie bezpieczeństwa i walkę z bezrobociem.

 

Pozytywna ocena komunikacji

Mniej więcej co czwarty mieszkaniec korzysta prawie codziennie z komunikacji publicznej, której funkcjonowanie oceniają dobrze.

Ta ocena jest rozbieżna z informacjami jakie docierają od nas od czytelników, którzy się skarżą, że systematycznie jakość usług się pogarsza.

Z tego powodu zapraszamy na nasz profil w serwisie Facebook, gdzie pytamy naszych czytelników jak oceniają funkcjonowanie komunikacji publicznej.

 

Ankieta - www.facebook.com/questions/389551654473150/

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu