Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 12 listopad 2020

W sierpniu premier Mateusz Morawiecki zainaugurował kampanię ,,Pod biało-czerwoną”, w ramach której rząd miał finansować zakup i montaż ogromnego masztu na biało-czerwoną flagę, na wzór Masztu Wolności, jaki znajduje się w Warszawie. Konieczne jest jedynie zebranie odpowiedniej liczby podpisów on-line. W Bydgoszczy  zebrano około 10% wymaganych podpisów, co pokazuje, że społeczność nie jest posiadaniem takiego masztu specjalnie zainteresowana.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dokładnie rok temu ślubowanie składali posłowie IX kadencji Sejmu. Jak co roku przygotowaliśmy nasz ranking posłów i senatorów, który jest w pewnym rodzaju subiektywną oceną, bowiem trudno obiektywnie oszacować wartość pracy – nie skupiamy się na liczbach jak np. interpelacje, ale przede wszystkim dbaniem o interesy swoich wyborców. Pierwszy raz w tym zestawieniu znajdą się parlamentarzyści spoza okręgu bydgoskiego.

Opublikowano w Regionalne
czwartek, 12 listopad 2020 18:10

Budowa parkingu rozpoczyna się od wyburzeń

W ubiegłym tygodniu przekazano teren budowy, obok budynków Urzędu Miasta przy ulicy Grudziądzkiej, wykonawcy który w ciągu najbliższego roku wybuduje parking piętrowy. Już po kilku dniach ruszyły na dobre prace przygotowawcze do budowy

Opublikowano w Bydgoszcz

Przeglądając raporty o cenach benzyny zauważymy, że w województwie kujawsko-pomorskim jest ona najdroższa za litr. Zdaniem członka Zarządu Powiatu Inowrocławskiego Włodzimierza Figasa pomiędzy właścicielami stacji benzynowych działających w Inowrocławiu mogło dojść do zmowy, przez co paliwo w tym mieście jest droższe 15-20 groszy na litrze niż w Bydgoszczy czy w Toruniu.

Opublikowano w Inowrocław

- Nienawiścią nie obronimy naszej Ojczyzny, a musimy ją przecież bronić – cytował w kazaniu prymasa Wyszyńskiego, ks. Sławomir Bar, proboszcz bydgoskiej Bazyliki, w trakcie Mszy Świętej odprawionej m.in. intencji Ojczyzny w środowy wieczór. Mszę odprawiono, aby przede wszystkim podziękować Bogu za odzyskaną przed 102 laty niepodległość.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30