Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 08 listopad 2020

Liczba zachorowań w ostatnich dniach nie wzrosła, powoli się stabilizuje, ale nie oznacza to jeszcze sukcesu, bo tych zachorowań jest bardzo dużo - powiedział w niedzielę PAP pediatra, immunolog, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej do walki z Covid-19 dr Paweł Grzesiowski.

Opublikowano w Regionalne

Liczba osób, u których potwierdzono infekcję wirusem SARS-CoV-2, w niedzielę przekroczyła na świecie 50 mln - poinformowała agencja Reutera. Październik był jak dotąd najgorszym miesiącem pandemii; rośnie liczba zakażeń w Europie.

Opublikowano w Magazyn

Zamówcie w McDonalds – ogłosiła kilka dni temu w mediach społecznościowych Burger King – Nie przypuszczaliśmy, że kiedykolwiek Was o to poprosimy. Tak samo nie przypuszczaliśmy, że będziemy Was zachęcać do zamawiania w KFC – czytamy dalej. W ten sposób marki, znane z zaciętej rywalizacji próbują poradzić sobie z trudną sytuacją branży po wprowadzeniu obostrzeń. Ta inicjatywa ma swoich naśladowców w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Po rozegranych w weekend meczach 15 kolejki IV ligi nowym liderem został Lider Włocławek, dzięki pokonaniu wysoko 6:0 Wdy Świecie. Tyle samo punktów ma też jednak Zawisza oraz jeden punkt mniej Włocłavia – to właśnie pojedynek Zawiszy z Włocłavią miał być hitem tej kolejki. Ten mecze zostanie rozegrany jednak w innym terminie, z powodu stwierdzenia COVID-19 we włocławskim klubie.

Opublikowano w Sport

,,Balada o Lutniku” autorstwa Wiktora Paskowa, to zdaniem Zachary Kabaszliew najpiękniejsze i najbardziej wysublimowane strony książki napisane w języku bułgarskim – Ta książka jest prawdopodobnie największą powieścią bułgarską – ocenia. Dzieło Wiktora Paskowa, w przekładzie Marioli Mikołajczak wydało niedawno w Polsce Wydawnictwo Poznańskie.

Opublikowano w Magazyn

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30