Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: środa, 22 lipiec 2020

Ciężko powiedzieć dokładnie kiedy to nastąpiło, bowiem PKP ani bydgoscy drogowcy się tym nie chwalili, ale kładka wzdłuż torów kolejowych, umożliwiająca przedostanie się z okolic dworca Bydgoszcz Główna na Okole, została już ponownie oddana do użytku. Widoczne są ostatnie prace wykończeniowe.

Opublikowano w Bydgoszcz

Nieświecące latarnie to jeden z najczęściej zgłaszanych w mieście problemów w aplikacji mobilnej Dbamy o Bydgoszcz. Od pół roku pomiędzy ratusze a spółką Enea Oświetlenie trwa spór, nie zawarto umowy za oświetlenie ulic w 2020 roku, przez co spółka nie prowadzi napraw. We wtorek o tym sporze dyskutowano na sesji Rady Miasta Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Biuro Programu „Niepodległa” wspólnie z Polskim Radiem S.A. zaprezentowały wyjątkowy serwis internetowy poświęcony Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Przygotowany w formie nowoczesnej encyklopedii multimedialnej portal nie tylko opowiada o wojnie polsko-bolszewickiej, ale przede wszystkim pokazuje życie Polaków, istotne wydarzenia, fakty i postaci. Premierowej prezentacji serwisu dokonali Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa” oraz Krzysztof Kossowski, z-ca Dyrektora/Redaktora Naczelnego Informacyjnej Agencji Radiowej.

Opublikowano w Regionalne

Radio Weekend FM poinformowało, że Kongregacja Nauki Wiary nakazała bp. Janowi Tyrawie wszczęcie kościelnego postępowania karnego przeciwko ks. Marcinowi K., który pełnił posługę w Sępólnie Krajeńskim. Prowadzone było w tej sprawie również świeckie postępowanie karne przez tucholską prokuraturę, która nie stwierdziła popełnienia przestępstw przez duchownego.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

26 sierpnia mija termin zgłaszania przez samorządy projektów, które będą mogły być realizowane przy 85% finansowaniu rządowym w ramach projektu Kolej Plus. Dwaj aktywiści Lewicy Michał Wysocki oraz Rafał Wąsowicz, chcą zachęcić samorządowców z Krajny i z Pałuk do skorzystania z tej szansy. Oboje działają w koronowskim stowarzyszeniu prokolejowym.

Opublikowano w Bydgoszcz

Liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem na świecie przekroczyła w środę 15 milionów - wynika z bilansu agencji Reutera. W ciągu siedmiu miesięcy pandemii zmarło na Covid-19 ponad 616 tys. osób.

Opublikowano w Magazyn

Pandemia COVID-19 przełoży się na spowolnienie miejskich inwestycji, bowiem dochody samorządów będą mniejsze. Prezydent zapowiada natomiast konsultacje na temat kolejności części priorytetowych inwestycji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Maj 2013 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31