Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: środa, 27 wrzesień 2023

W środę najważniejszym punktem na mapie kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej była Bydgoszcz, tego dnia na bydgoskiej SISU arenie odbyła się konwencja byłego premiera, lidera KO, Donalda Tuska. Wydarzenie przyciągnęło pełną salę, zdaniem organizatorów było około 2,5 tys. osób.

Opublikowano w Bydgoszcz

Nadleśnictwo Miradz, Starostwo Powiatowe w Mogilnie, Miasto Strzelno, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, PTTK w Strzelnie oraz YO&GO Events zapraszają mieszkańców regionu do udziału w wydarzeniach towarzyszących III Pradziejowemu Biegowi Przełajowemu – Miradz 2023.

Opublikowano w Inowrocław

Wrześniowa sesja Rady Miasta Bydgoszczy była na pewno mocno nacechowana trwającą kampanią wyborczą. Radni przyjęli niemal jednomyślnie stanowisko, w którym popierają dążenia polskiego rządu w sprawie uzyskania od Republiki Federalnej Niemiec reparacji za wywołanie II wojny światowej, już mniej jednomyślnie, po awanturze politycznej radni wyrazili też oczekiwanie, iż polski rząd odblokuje środki europejskiej z Krajowego Programu Odbudowy.

Opublikowano w Bydgoszcz

W środę – po wakacyjnej przerwie zebrała się Rada Miasta Bydgoszczy, jej termin przypadł w centrum kampanii wyborczej do parlamentu, co przełożyło się na to, że na sesji pojawiło się sporo elementów, które bezpośrednio nawiązują do kampanii wyborczej, a gorąco było już na początku za sprawą dyskusji o rekultywacji terenów po Zachemie, którą wywołał prezydent Rafał Bruski.

Opublikowano w Bydgoszcz

Napisać, że poziom trwającej kampanii parlamentarnej w naszym regionie jest fatalny, to tak naprawdę nic nie napisać, konkretów mamy bowiem jak na lekarstwo, dyskusji o kluczowych sprawach właściwie nie ma. Są jednak pewne ciekawe kwestie, które rozstrzygnie dzień głosowania, o których chciałbym napisać.

Opublikowano w Regionalne

W 2020 roku w Dubaju, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich odbywało się światowe Expo, w tym czasie w polskim pawilonie działała bydgoska restauracja, która trafiła tam dzięki współpracy z Polsko-Arabskim Klubem Gospodarczym, trwałą wartością tego jest pokazanie, iż w krajach arabskich niczym niewyróżniające się w Polsce lody włoskie mogą być hitem. O Expo2020 na III Bydgoskim Forum Bursztynowego Szlaku mówił prezes Polsko-Arabskiego Klubu Gospodarczego Przemysław Skrzypek.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Sierpień 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31