Jesteś tutaj: HomeInowrocławPierwsze szczepienia na inowrocławskiej hali sportowej w sobotę

Pierwsze szczepienia na inowrocławskiej hali sportowej w sobotę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 29 kwiecień 2021 18:33
Pierwsze szczepienia na inowrocławskiej hali sportowej w sobotę Fot: UM Inowrocław

Punkt szczepień masowych na inowrocławskiej hali sportowej gotowy jest już od poniedziałku, ale planowane na ten tydzień szczepionki nie dotarły. Władze Inowrocławia informują, że spodziewać ich można się dopiero 8 maja, natomiast część szczepionek chce udostępnić ze swoich rezerw firma Revita Centrum Medyczne – pierwsze szczepienia odbędą się w sobotę.

Punkt Szczepień Powszechnych na hali sportowej czynny będzie przez 7 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 16:00. Zgłosić się na szczepienie możemy za pośrednictwem platformy pacjent.gov.pl, w której mogą pojawić się dla naszego e-skierowania propozycje szczepień w tym miejscu. Rejestrować można się też przez infolinię 989 oraz mailowo: szczepieniainowroclaw@gmail.com

 

Warte obejrzenia

 • Rodzina piłkarska Sportisu w Młynach Rorthera kończy i inauguruje sezon

  W czerwcu zakończył się sezon piłkarski, ale już za tydzień pierwsza kolejka ligowa IV ligi kujawsko-pomorskiej, a tydzień później zmagania rozpocznie Ekstraliga kobiet. Sportis to projekt skupiający z jednej strony ekstraligowy kobiecy klub KKP Bydgoszcz oraz IV-ligowy męski Sportis Łochowo, a także ponad setkę młodych adeptów piłki nożnej. W piątek 29 lipca w miejscu wyjątkowym, w Młynach Rothera odbyła się oficjalna prezentacja zespołów.

 • Radni podziękowali legendzie bydgoskiego wioślarstwa

  Gościem środowej sesji Rady Miasta Bydgoszczy był Zygfryd Żurawski, przez 31 lat prezes RTW Lotto Bydgostii, który z tej funkcji zrezygnował na początku czerwca. Te 31 lat – to 6 medali olimpijskich i zdecydowany prymat bydgoskiego klubu w rywalizacji drużynowej w Polsce.

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Wzrasta liczba zakażeń i zgonów spowodowanych COVID-19 w kujawsko-pomorskim

  W okresie od 1 do 13 sierpnia w naszym województwie stwierdzono blisko 2,1 tys. nowych zakażeń COVID-19, to około 300 więcej niż przez cały czerwiec, dynamika wzrostu zakażeń wynosi zatem ponad 100%. Jeszcze szybciej wzrastają zgony.

  Etykiety: covid19
 • Brytyjscy dokerzy w walce o bolszewicką sprawę

  Dzisiaj przypada 102 rocznica Bitwy Warszawskiej, która nie tylko uratowała niepodległość dopiero co odzyskaną przez Polskę, ale też co przyznaje wielu zachodnich polityków, zachowała Traktat Wersalski, który w przypadku pochodu bolszewizmu na zachód by upadł, bowiem bolszewicy chcieli w Europie zaprowadzić swój ład. Mówimy dzisiaj o Cudzie nad Wisłą, o tym, że osamotniona Polska sama powstrzymała ten bolszewicki pochód, w czym jest oczywiście dużo prawdy.

Wiadomości z regionu