Jesteś tutaj: HomeInowrocławPierwsze szczepienia na inowrocławskiej hali sportowej w sobotę

Pierwsze szczepienia na inowrocławskiej hali sportowej w sobotę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 29 kwiecień 2021 18:33
Pierwsze szczepienia na inowrocławskiej hali sportowej w sobotę Fot: UM Inowrocław

Punkt szczepień masowych na inowrocławskiej hali sportowej gotowy jest już od poniedziałku, ale planowane na ten tydzień szczepionki nie dotarły. Władze Inowrocławia informują, że spodziewać ich można się dopiero 8 maja, natomiast część szczepionek chce udostępnić ze swoich rezerw firma Revita Centrum Medyczne – pierwsze szczepienia odbędą się w sobotę.

Punkt Szczepień Powszechnych na hali sportowej czynny będzie przez 7 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 16:00. Zgłosić się na szczepienie możemy za pośrednictwem platformy pacjent.gov.pl, w której mogą pojawić się dla naszego e-skierowania propozycje szczepień w tym miejscu. Rejestrować można się też przez infolinię 989 oraz mailowo: szczepieniainowroclaw@gmail.com

 

Warte obejrzenia

  • Najlepsze polskie koszykarki powalczą nad Brdą o Puchar Polski

    W 2018 roku zawodniczki bydgoskiego Basket25 zrobiły niespodziankę zdobywając Puchar Polski. Pod koniec stycznia będą miały ponownie na to szansę, na dodatek przed własną publicznością, bowiem tegoroczny turniej Suzuki Puchar Polski odbędzie się na bydgoskiej Arenie Bydgoszcz, nad samą Brdą. Turniej rozpocznie się w piątek 28 stycznia, a zakończy w niedzielę 30 stycznia.

  • CWZS Zawisza staje się historią

    Zgodnie z podjętą w środę uchwałą, dzisiaj – z dniem 31 grudnia – rozwiązany zostaje Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy ,,Zawisza”, można powiedzieć spadkobierca 75 tradycji wielosekcyjnego klubu sportowego Zawisza Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

    

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

Wiadomości z regionu