Jesteś tutaj: HomeInowrocławKujawianka wygrywa 6. edycję MasterChef Junior

Kujawianka wygrywa 6. edycję MasterChef Junior

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 10 maj 2021 13:34
Kujawianka wygrywa 6. edycję  MasterChef Junior Fot: TVN

11 letnia Jagoda Łaganowska udowodniła widzom telewizji TVN, że jest najlepszym gotującym dzieckiem w Polsce. Uczestnicy programu MasterChef Junior pokazywali umiejętności, na które z zazdrością może patrzeć i tak wielu dorosłych.

 

W wielkim finale MasterChef Junior 6 edycji Jagoda Łaganowska pokonała dwójkę kolegów, przekonując jury, że to właśnie jej należy się zwycięstwo. Jagoda Łaganowska pochodzi z Sosnówca pod Janikowem, lubi grać w tenisa stołowego, ma też za sobą epizod z trenowaniem gimnastyki. W przyszłości chciałaby otworzyć własna cukiernię lub restauracje. Gotować uczyła się – jak przyznała w programie – z mamą i babcią.

 

Fot: TVN

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

« Czerwiec 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu