Jesteś tutaj: HomeInowrocławKujawianka wygrywa 6. edycję MasterChef Junior

Kujawianka wygrywa 6. edycję MasterChef Junior

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 10 maj 2021 13:34
Kujawianka wygrywa 6. edycję  MasterChef Junior Fot: TVN

11 letnia Jagoda Łaganowska udowodniła widzom telewizji TVN, że jest najlepszym gotującym dzieckiem w Polsce. Uczestnicy programu MasterChef Junior pokazywali umiejętności, na które z zazdrością może patrzeć i tak wielu dorosłych.

 

W wielkim finale MasterChef Junior 6 edycji Jagoda Łaganowska pokonała dwójkę kolegów, przekonując jury, że to właśnie jej należy się zwycięstwo. Jagoda Łaganowska pochodzi z Sosnówca pod Janikowem, lubi grać w tenisa stołowego, ma też za sobą epizod z trenowaniem gimnastyki. W przyszłości chciałaby otworzyć własna cukiernię lub restauracje. Gotować uczyła się – jak przyznała w programie – z mamą i babcią.

 

Fot: TVN

Warte obejrzenia

  • Najlepsze polskie koszykarki powalczą nad Brdą o Puchar Polski

    W 2018 roku zawodniczki bydgoskiego Basket25 zrobiły niespodziankę zdobywając Puchar Polski. Pod koniec stycznia będą miały ponownie na to szansę, na dodatek przed własną publicznością, bowiem tegoroczny turniej Suzuki Puchar Polski odbędzie się na bydgoskiej Arenie Bydgoszcz, nad samą Brdą. Turniej rozpocznie się w piątek 28 stycznia, a zakończy w niedzielę 30 stycznia.

  • CWZS Zawisza staje się historią

    Zgodnie z podjętą w środę uchwałą, dzisiaj – z dniem 31 grudnia – rozwiązany zostaje Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy ,,Zawisza”, można powiedzieć spadkobierca 75 tradycji wielosekcyjnego klubu sportowego Zawisza Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

    

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

Wiadomości z regionu