Jesteś tutaj: HomeInowrocławTragedia na komisariacie – policjant strzelił sobie w głowę

Tragedia na komisariacie – policjant strzelił sobie w głowę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 18 sierpień 2021 16:43

W poniedziałek na terenie Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu przy ulicy Toruńskiej 25-letni funkcjonariusz policji postrzelił się w głowę. Mężczyznę lotnicze pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala w Bydgoszczy.

Lekarzom nie udało się uratować jego życia. Prokuratura Rejonowa w Inowrocławiu wszczęła śledztwo w sprawie tej śmierci. Z ustaleń wynika, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

 

Warte obejrzenia

  • Włosi triumfują na Akademickich Mistrzostwa Europy na Kujawach

    Jezioro Gopło po raz trzeci było areną zmagań najlepszych akademickich wioślarzy do lat 23 w Europie. Zawody w Kruszwicy na półwyspie Rzępowskim odbywały się w sobotę i w niedziele, uczestnicy w pewnym sensie byli odcięci od świata, z uwagi na obostrzenia epidemiczne.

  • Derby dla Sportisu

    W meczu 5 kolejki IV ligi najciekawiej zapowiadał się pojedynek Chemika Bydgoszcz ze Sportisem Łochowo. Był to mecz bardzo zacięty, zakończony po myśli gości.

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu