Jesteś tutaj: HomeInowrocławPod wpływem alkoholu jechał pod prąd. Chwile grozy na inowrocławskiej obwodnicy

Pod wpływem alkoholu jechał pod prąd. Chwile grozy na inowrocławskiej obwodnicy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 22 wrzesień 2021 15:29
Pod wpływem alkoholu jechał pod prąd. Chwile grozy na inowrocławskiej obwodnicy Fot: KPP Inowrocław

We wtorek wieczorem, około godziny 21:00, inowrocławscy policjanci otrzymali informację, że ciągnik rolniczy z przyczepą mknie pod prąd obwodnicą Inowrocławia. Z uwagi na fakt, że mamy do czynienia z drogą szybszego ruchu, było to bardzo niebezpieczne.

Ciągnik zatrzymany został przez policjantów w Jacewie. Jak informuje inowrocławska drogówka, policjanci od razu wyczuwali od 54-letniego kierowcy alkohol, ponadto przyczepa nie miała tablicy rejestracyjnej.

 

Badanie trzeźwości wykazało, że 54-latek miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Kolejowy poker marszałka województwa (komentarz)

    Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się po co Sejmik Województwa powoływał spółkę mającą świadczyć przewozy kolejowe – jak informowaliśmy kilka dni temu, wyniki przetargu wieloletniego będą obowiązywać dopiero od grudnia, ale 2022 roku, natomiast władze województwa będą musiały na ten rok dogadać się z innymi przewoźnikami, bowiem spółka wojewódzka nie jest wstanie świadczyć przewozów od 12 grudnia. Być może marszałek w tej sprawie po prostu przekombinował.

  • Ministerstwo Zdrowia: Obostrzenia będą wdrażane regionalnie

    Drugi dzień z rzędu mamy w Polsce ponad 5,5 tys. nowych zakażeń. Na razie nie pojawiły się jeszcze zapowiedzi konkretnych obostrzeń, natomiast wiceminister zdrowia Waldemar Kraska daje do zrozumienia, że spodziewać możemy się obostrzeń zróżnicowanych regionalnie. W ostatnich dniach za połowę zakażeń w skali kraju odpowiadały trzy województwa: lubelskie, podlaskie i mazowieckie.

Wiadomości z regionu