Jesteś tutaj: HomeInowrocławPolicjant prawie potrącił rowerzystę. Okazało się, że ten wbiegł mu pod maskę bo miał coś na sumieniu

Policjant prawie potrącił rowerzystę. Okazało się, że ten wbiegł mu pod maskę bo miał coś na sumieniu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 21 luty 2022 14:17

W piątek doszło do dość niespodziewanej sytuacji przy inowrocławskiej galerii handlowej. W czasie wolnym dzielnicowy poruszał się swoim samochodem po parkingu, nagle musiał gwałtowanie zahamować, bo pod koła wjechał mu 34-letni rowerzysta. Mężczyzna zaczął uciekać następnie w zarośla, co sprawiło,że policjant postanowił mu przyjrzeć się z bliska.

Funkcjonariusz widząc dziwne zachowanie zajechał drogę 34-latkowi, aby zamienić z nim kilka słów. Pozwoliło mu to uwiarygodnić podejrzenie, że rower mógł być kradziony. Mężczyzna porzucił rower i zaczął uciekać Policjant poprosił o pomoc swoich kolegów funkcjonariuszy, co pozwoliło jeszcze tego samego dnia zatrzymać 34-latka.

 

Z policyjnych ustaleń wynika, że rower ukradziono z jednej z inowrocławskich piwnic. Z tego powodu 34-lakowi postawiono zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem.

 

Warte obejrzenia

 • Polacy wygrywają u siebie kajakarskie Akademickie Mistrzostwa Świata

  Ostatnie trzy dni to zmagania najlepszych związanych z klubami akademickimi kajakarzy na świecie, które odbywały się w bydgoskim Brdyujściu, pod egidą międzynarodowej federacji FISU. Już w sobotę widzieliśmy, że te zawody zdominowali reprezentanci Polski, niedzielne starty to tylko potwierdziły – 24 medale, z czego 19 złotych to bowiem zdecydowana deklasacja rywali. Do Bydgoszczy przyjechało 159 sportowców z 18 państw świata.

 • Kujawy bramą do I ligi: Polacy gładko poradzili sobie z Indonezją

  Reprezentacja Polski w tenisiie pokonała w meczu rozgrywanym w ramach prestiżowego Pucharu Davisa Indonezję, otwierając sobie drogę do rozgrywek play-off, w który ma szansę awansować do Światowej Grupy nr I, czyli bezpośredniego zaplecza światowej elity. Mecz rozegrany został w Inowrocławiu, jak oceniają komentatorzy, Polakom poszedł dość gładko.

Wiadomości sportowe

« Październik 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

 • Kiedy odbędą się wybory samorządowe?

  Planowo wybory samorządowe mają się odbyć jesienią przyszłego roku – pierwszy raz mamy do czynienia z kadencją trwającą 5 lat (przed 2018 roku parlament wydłużył kadencję samorządów na stałe). W piątek Sejm przyjął jednak ustawę, która ma te wybory przesunąć o kolejne pół roku, ustawa trafi teraz do Senatu, który zapewne będzie chciał spowolnić jej bieg, a kluczowa może okazać się decyzja prezydenta Andrzeja Dudy na końcu procesu legislacyjnego. Pałac Prezydencki póki co unikał jednoznacznych stanowisk w tej sprawie.

 • Bydgoski europoseł dał pożywkę Rosji. Usunął swój wpis

  W ubiegłym tygodniu doszło do wybuchów w gazociągach Nord Stream 1 i 2, których istnienie było niekorzystne dla Polski. NATO oskarża o to Rosję zarzucając dywersję, strona rosyjska z kolei próbuje zrzucić odpowiedzialność na zachód. W tym całym zamieszaniu pojawia się też reprezentujący kujawsko-pomorskie w Parlamencie Europejskim Radosław Sikorski z wpisem na Twitterze, który wręcz wywołał międzynarodowy skandal.

  Etykiety: Radosław Sikorski

Wiadomości z regionu