Jesteś tutaj: HomeInowrocławW jednej z kamienic długi weekend zakończył się tragicznie

W jednej z kamienic długi weekend zakończył się tragicznie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 20 czerwiec 2022 16:26
W jednej z kamienic długi weekend zakończył się tragicznie Fot: KPP Inowrocław

Za nami długi czerwcowy weekend, który rozpoczął się w święto przypadające 16 czerwca, tego dnia w jednej z inowrocławskich kamienic doszło do zabójstwa. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego o jego dokonanie.

W czwartek policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednej z inowrocławskich kamienic znajduje się poraniony, leżący człowiek - Zapukali do konkretnego lokatora i tam na podłodze ujawnili leżącego mężczyznę. Niestety nie dawał on oznak życia. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, a przybyły lekarz potwierdził zgon i ujawnił na jego ciele obrażenia ciała. Wszystko wskazywało na udział w zdarzeniu innych osób, dlatego dalsze czynności policjantów na miejscu odbyły się z udziałem prokuratora – informuje asp. szt. Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

 

Policjanci ustalili, że zmarły to 33-latek. Ciało znaleziono w mieszkaniu 24-latka, który zdaniem policjantów mógł się przyczynić do śmierci. Postawiono mu zarzut zabójstwa, w piątek sąd zdecydował o jego tymczasowym areszcie.

 

Warte obejrzenia

 • Dwukrotny mistrz olimpijski na czele utytułowanego klubu

  Przez ostatnie 29 lat drużynowy tytuł mistrza Polski we wioślarstwie zdobywał klub RTW Lotto Bydgostii, a sportowcy związani z tym klubem zdobyli 180 medali zawodów międzynarodowych, w tym 6 medali najbardziej prestiżowych Igrzysk Olimpijskich dla Polski. Dwa z tych medali wywalczył Robert Sycz, który przejął ster w bydgoskim klubie, zostając jego prezesem.

 • Prestiżowe rozgrywki tenisowe zagoszczą na Kujawach

  Polscy tenisiści we wrześniu zmierzą się z Indonezyjczykami o awans do I Grupy Światowej Pucharu Daviesa, to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane od 1900 roku, pod egidą Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Gospodarzem meczu Polska – Indonezja będzie Inowrocław.

Wiadomości sportowe

« Czerwiec 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Województwo Kujawsko-Pomorskie wspomoże specjalistycznym wyposażeniem Obwód Chmielnicki

  Obwód Chmielnicki to jeden z dwóch ukraińskich regionów, które prowadzą współpracę partnerską z Województwem Kujawsko-Pomorskim. W poniedziałek Sejmik Województwa przyjął uchwałę w sprawie wsparcia rzeczowego Obwodu Chmielnickiego. Projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy wniósł do porządku obrad marszałek Piotr Całbecki.

 • Na kujawsko-pomorskiej kolei najprawdopodobniej zostanie zachowany status quo

  W poniedziałek nastąpiło długo otwarte otwarcie ofert w przetargu kolejowym, który ma zdecydować o podziale rynku w przewozach regionalnych od grudnia bieżącego roku do grudnia aż 2030 roku. Ze złożonych ofert wynika, że najprawdopodobniej wiele się nie zmieni i dalej będzie obowiązywał podział na linie obsługiwane przez Polregio i Arrivę.

  Etykiety: kolej

Wiadomości z regionu