Jesteś tutaj: HomeInowrocławKujawskie Centrum Kultury pozostanie pod tymi samymi sterami

Kujawskie Centrum Kultury pozostanie pod tymi samymi sterami

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 21 lipiec 2022 14:08
Kujawskie Centrum Kultury pozostanie pod tymi samymi sterami Fot: UM Inowrocław

W 2019 roku władze Inowrocławia zdecydowały się na dość niecodzienny krok – postanowiono bowiem rozpisać przetarg na usługę zarządzania Kujawskiego Centrum Kultury, oddając tym samym czynności zarządcze podmiotowi zewnętrznemu. Wówczas najlepszą zdaniem komisji ofertę złożyła agencja wsparcia kultury Tomasza Maliszewskiego. Po trzech latach rozpisano nowy przetarg na kolejny okres, ponownie uznano za najlepszą ofertę Tomasza Maliszewskiego, który będzie zarządzał KCK przynajmniej do 2025 roku.

Przetarg na kolejne trzy lata ogłoszony został w czerwcu, a w lipcu nastąpiło jego rozstrzygnięcie. Przy ocenie brano pod uwagę proponowaną cenę za wykonanie usługi, doświadczenie oraz projekt koncepcji działania Kujawskiego Centrum Kultury. Jak się okazało w tym przetargu zgłoszono tylko jedną ofertę, która została wybrana.

 

- Niewątpliwie najlepszą weryfikacją podniesienia jakości i rozpoznawalności programu działań kulturalnych Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu będzie uczestnictwo mieszkańców miasta w proponowanych projektach. Satysfakcja odbiorców i twórców kultury w Inowrocławiu to cel nadrzędny mojej koncepcji – powiedział Tomasz Maliszewski - Nie należy zapominać, że prezentowane w mojej koncepcji działania są nastawione na kreowanie za pośrednictwem mieszkańców miasta pozytywnego wizerunku Inowrocławia, jako miejsca w którym efektywnie budowane są relacje społeczności - dodaje.

 

Warte obejrzenia

 • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

  Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

  FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

« Marzec 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

 • Sondaż pokazuje, że dla PSL-u koalicja z Hołownią może być w okręgu bydgoskim ratunkiem

  Politolog zajmujący się sondażami Marcin Paladem przedstawił w niedzielę prognozowany podział mandatów (w oparciu o średnią sondażową), w dwóch wariantach: osobnego startu PSL i Polski2050 oraz wspólnej listy. Na takiej koalicji straciłaby Koalicja Obywatelska, zyskał PSL, który samodzielnie obecnie nie ma szans na jakikolwiek mandat w okręgu bydgoskim.

 • Spory wzrost nowych zakażeń, niestety też zgonów

  Z oficjalnych raportów wynika, że pierwszej połowie marca z powodu COVID-19 zmarło w województwie kujawsko-pomorskim 12 osób, to podobna liczba co przez cały luty. Zakażeń stwierdzono 3069, gdy przez cały luty było ich 2,8 tys.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu