Jesteś tutaj: HomeInowrocławPoważne utrudnienia w ruchu kolejowym między Inowrocławiem i Poznaniem

Poważne utrudnienia w ruchu kolejowym między Inowrocławiem i Poznaniem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 08 listopad 2022 11:41

W nocy służby PKP PLK stwierdziły uszkodzenie sieci trakcyjnej w okolicach stacji Mogilno – naprawę uszkodzeń planuje się wstępnie do godziny 13. Z tego powodu ruch na trasie Inowrocław – Poznań został wstrzymany, co wiąże się z niedogodnościami dla pasażerów.

 

Pociągi osobowe Polregio kursują pomiędzy Poznaniem i Mogilnem, a stąd do Wydartowa pasażerowie wożeni są autobusami zastępczymi, z Wydartowa pociągiem można pojechać już do Inowrocławia lub Bydgoszczy.

 

Pociągi dalekobieżne relacji Poznań – Bydgoszcz – Trójmiasto jeżdżą objazdem przez Barłogi (najpierw magistralą Poznań – Warszawa, a w Barłogach przez magistralę węglową kierowane są na Inowrocław) co wydłuża czas podróży.

 

Aktualizacja:

Po godzinie 13 służby PKP PLK poinformowały, ze przejezdność na odcinku Inowrocław - Poznań została przywrócona.

Warte obejrzenia

 • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

  W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

 • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

  Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
  Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
 • Czy dojdzie do zmiany na fotelu marszałka? Na dzisiaj nie ma poważnych kontrkandydatów

  Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

 • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

  Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

Wiadomości z regionu