Jesteś tutaj: HomeInowrocławZ powodu remontu przejazdu kolejowego pod Inowrocławiem, do Bydgoszczy trzeba jeździć przez Gniewkowo

Z powodu remontu przejazdu kolejowego pod Inowrocławiem, do Bydgoszczy trzeba jeździć przez Gniewkowo

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 15 listopad 2022 11:54
Z powodu remontu przejazdu kolejowego pod Inowrocławiem, do Bydgoszczy trzeba jeździć przez Gniewkowo OpenStreetMaps

Sporo drogi przychodzi nadrobić przemieszczającym się transportem drogowym pomiędzy Inowrocławiem i Bydgoszcz, od poniedziałku 14 listopada zamknięty dla ruchu jest przejazd kolejowy w Borkowie, tuż pod Inowrocławiem. Przebudowa przejazdu sprawia, że droga krajowa nr 25 jest nieprzejezdna. Pracę mają potrwać jeszcze 1,5 tygodnia, planowany termin przywrócenia normalnego ruchu to 25 listopada.

Kierowcom zaleca się objazd poprzez drogę krajową nr 15 (na Toruń) do Gniewkowa, a stąd przez Rojewo do Złotnik Kujawskich. Wymaga to zrobienia ekstra dodatkowych ponad 20 km. Są dostępne też krótsze lokalne objazdy, ale wymaga to poruszania się po znacznie gorszej jakościowo drodze, stąd też wariant przez Gniewkowo dla wielu kierowców i tak wydaje się dzisiaj najbardziej optymalny.

 

Warte obejrzenia

 • Akademia Leona Koźmińskiego zdominowała akademickie szachowe mistrzostwa Polski

  Od piątku do niedzieli Politechnika Bydgoska była gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w szachach, które zgromadziły 386 szachistów reprezentujących 55 uczelni. Najlepiej wypadli szachiści związani z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 • W Bydgoszczy będziemy za kilka tygodni gościć najlepsze szachistki na świecie

  FIDE Grand Prix Kobiet to jedna z najbardziej prestiżowych zawodów szachowych kobiet składający się z czterech podturniejów – zmagania 2022-2023 zakończą się w maju w Bydgoszczy. Do rywalizacji w FIDE Grand Prix zaproszono 16 zawodniczek światowego formatu – pula nagród to około 400 tys. euro. Najlepsze zawodniczki po 4 turniejach dostaną szansę walki o tytuł mistrzyni świata.

Wiadomości sportowe

« Marzec 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

 • W ciągu dwóch miesięcy w kujawsko-pomorskim ubyło ponad 300 policjantów

  Sytuacja w policji zaczyna robić się bardzo ciężka – w skali kraju brakuje prawie 13 tys. funkcjonariuszy, również w kujawsko-pomorskim mówimy o sporych brakach. Od policjantów słyszymy, że od dłuższego czasu atmosfera w policji nie jest najlepsza, co wynika z nieatrakcyjnych płac oraz niewielkich perspektyw awansu zawodowego, te problemy podkreśliło przejście starszych funkcjonariuszy na emeryturę na początku 2023 roku.

 • Brytyjscy żołnierze Rangersów szkolili żołnierzy WOT oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej

  Na toruńskim poligonie odbyły się wspólne szkolenia z udziałem 3 Batalionu Rangersów z Wielkiej Brytanii, żołnierzy 8. Kujawsko-Pomoskiej Brygady Wojsko Obrony Terytorialnej, a także funkcjonariuszy Straży Granicznej. Ćwiczono przede wszystkim szturm na budynki.

Wiadomości z regionu