Jesteś tutaj: HomeInowrocławWojewoda przelał kolejne środki na dodatki węglowe dla Inowrocławia. We wtorek nadzwyczajna sesja

Wojewoda przelał kolejne środki na dodatki węglowe dla Inowrocławia. We wtorek nadzwyczajna sesja

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 12 grudzień 2022 15:26

W piątek inowrocławscy radni zebrali się na nadzwyczajne sesji Rady Miejskiej, aby zaksięgować 281,5 tys. zł jakie przekazał wojewoda na wypłatę dodatku węglowego. Po tej operacji inowrocławski ratusz może wypłacić dodatek 92 osobom. Dzisiaj (12 grudnia) wpłynęły kolejne znacznie większe środki, dlatego jutro po południu radni zbiorą się, aby uchwalić korektę budżetu, która pozwoli na kolejne wypłaty.

Tym razem jest to kwota ponad 1,7 mln co pozwolić ma na wypłatę dodatków 578 osobom. Żeby zaspokoić wszystkie potrzeby zgłaszane przez inowrocławian, potrzeba będzie jeszcze ok. 1,2 mln zł, dla 351 inowrocławian.

 

W piątek inowrocławscy radni przyjęli stanowisko, w którym wyrazili niezadowolenie opóźnieniami w przekazywaniu pieniędzy na dodatek węglowy samorządom przez rząd.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2014 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu