Jesteś tutaj: HomeInowrocław52-latek, który zabił 10-letnią córkę zmarł. Leczył się psychiatrycznie

52-latek, który zabił 10-letnią córkę zmarł. Leczył się psychiatrycznie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 24 styczeń 2023 10:39

Sobotnie informacje o zabójstwie 10-letniej dziewczynki przez ojca wstrząsnęły Inowrocławiem. Mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy 112, gdzie poinformował policjantów co zrobił, następnie skoczył z okna.

52-latek upadek przeżył, ale w ciężkim stanie trafił do szpitala, tego samego dnia zmarł, zatem zeznań w tej sprawie nie złoży, co może utrudnić zrekonstruowanie przebiegu zbrodni. W poniedziałek miała miejsce sekcja zwłok dziewczynki.

 

52-latek był restauratorem, jego restauracja pojawiła się nawet w popularnym programie telewizyjnym. Jak wynika z ustaleń dziennikarzy Interii biznes miał problemy. Sam mężczyzna miał się leczyć psychiatrycznie, z tego powodu był też hospitalizowany. Matka 10-latki też leczyła się psychiatrycznie, w momencie gdy doszło do tej tragedii była w szpitalu psychiatrycznym.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Czerwiec 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

  • Święto Bożego Ciała jest mocno powiązane z uroczystością Świętej Trójcy oraz Świętem Najświętszego Serca Pana Jezusa

    Dzisiaj przypada Święto Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusowej nazywane potocznie Bożym Ciałem, jest to ustawowo dzień wolny od pracy. W Polsce kojarzone jest ono przede wszystkim z procesjami jakie odbywają się ulicami parafii. Dla zrozumienia jego istoty przyjrzyjmy się homilii zmarłego niedawno papieża Benedykta XVI, wygłoszonej w 2008 roku.

  • Meteorolodzy przestrzegają przed ryzykiem suszy. IMGW zachęca do oszczędzania wody

    Korzystanie z prysznica zamiast kąpieli w wannie, wlewanie zimnej wody w kubek, gdy czekamy na jej ogrzanie w kranie, pranie w pralce w programie eko, czy spłukiwanie ze spłuczki dopiero po drugim razie – to zalecenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w kwestii oszczędności wody. Meteorolodzy zachęcają także do gromadzenia wody opadowej i tworzenia indywidualnej retencji. Wciąż w Polsce daleko do zakazów jakie wprowadzono już w Hiszpanii i południowej Francji, ale kto wie czy wkrótce zmiany klimatyczne nie wymuszą tego w naszym kraju.

    Etykiety: susza

Wiadomości z regionu