Jesteś tutaj: HomeInowrocławWykrwawienie w wyniku ran kłótych przyczyną śmierci 10-latki z Inowrocławia

Wykrwawienie w wyniku ran kłótych przyczyną śmierci 10-latki z Inowrocławia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 25 styczeń 2023 18:26

W sobotę wstrząsnęła nami informacja o śmierci 10-latki z Inowrocławia, którą najprawdopodobniej zabij ojciec, który następnie skoczył z okna, a po kilku godzinach zmarł w szpitalu. Dzisiaj poznaliśmy wyniki sekcji zwłok 10-latki, które wskazują, że przyczyną zgonu było wykrwawienie, do którego przyczyniły się rany zadane ostrym narzędziem.

52-letni mężczyzna sam zadzwonił na policję i poinformował, że zabił własną córkę, następnie jednak skoczył z okna i wstanie krytycznym trafił do szpitala. Po kilku godzinach mężczyzna zmarł. Z uwagi na to, że nie było możliwe jego przesłuchanie wyjaśnienie tej sprawy nie jest takie proste. Wersja o tym, że 52-latek dokonał zabójstwa jest przez prokuraturę traktowana jako bardzo prawdopodobna, ale prokuratura musi zbadać wszystkie wątki, aby wykluczyć udział osób trzecich.

 

Wiadomo,że 52-latek leczył się psychiatrycznie, tak samo jego żona, matka zabitej 10-latki, która w chwili zabójstwa przebywała w szpitalu psychiatrycznym.

 

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

« Marzec 2013 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu