Jesteś tutaj: HomeInowrocławCzy przewodniczący Rady Miejskiej dopuścił się stłuczki? Mieszkaniec oskarża, samorządowiec zaprzecza

Czy przewodniczący Rady Miejskiej dopuścił się stłuczki? Mieszkaniec oskarża, samorządowiec zaprzecza

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 23 maj 2023 18:08
Czy przewodniczący Rady Miejskiej dopuścił się stłuczki? Mieszkaniec oskarża, samorządowiec zaprzecza Fot: UM Inowrocław

Rządowa telewizja TVP Info cytuje mieszkańca, który uważa, że przewodniczący Rady Miejskiej Inowrocławia Tomasz Marcinkowski kierując busem zahaczył 19 maja o jego pojazd i uciekł. Gdy mieszkaniec się z nim skontaktował, to samorządowiec miał zaproponować mu spisanie polisy, ale z innego pojazdu. Gdy nie udało się osiągnąć consensusu, sprawę zgłosił na policję.

Zupełnie inaczej tą sprawę w mediach społecznościowych przedstawia już sam Tomasz Marcinkowski, w którego opinii do żadnej stłuczki nie doszło - Okazane mi przez pana Łukasza dowody związane z domniemanym uszkodzeniem pojazdu, które miało mieć miejsce na jednym z inowrocławskich parkingów, w żadnej mierze nie wskazują na faktyczną możliwość zaistnienia podobnej sytuacji. Informowałem go o tym, jak również o możliwości złożenia przez niego w tej sprawie zawiadomienia w Komendzie Powiatowej Policji, która jest organem właściwym do oceny, czy jego zarzuty są zasadne – informuje przewodniczący Rady Miejskiej.

 

W opinii Marcinkowskiego działania tej osoby są próbą wyłudzenia. Sprawa została zgłoszona policji, stąd też policyjne postępowanie powinno wyjaśnić która ze stron ma rację, bo jak widzimy, przedstawiane narracje radykalnie się od siebie różnią.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Czerwiec 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

  • Fakty o przebiegu szybkiej kolei CPK przez nasz region (raport)

    Przed dwoma tygodniami odbyło się w Toruniu spotkanie samorządowców w sprawie zmiany przebiegu szybkiej kolei CPK, bowiem ta omija największe miasta regionu, z kolei przed tygodniem Rada Miasta Bydgoszczy jednomyślnie przyjęła stanowisko wskazujące, że szprycha CPK powinna przebiegać przez Bydgoszcz. W mediach publicznych pojawiły się odpowiedzi CPK - Ani Bydgoszcz, ani Toruń nie są pominięte w projekcie CPK – czytamy na stronach Radia PiK. Chcemy pokazać zatem pewne fakty.

  • Kolejny wojewódzki radny wybrany z list opozycji jedną nogą w koalicji

    W wyborach w 2018 roku lista Prawa i Sprawiedliwości zdobyła w Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego 11 mandatów, na dzisiaj klub ten liczy już jednak 9 członków, bliski przejścia do koalicji jest radny Adam Banaszak, w przeszłości blisko związany z Jarosławem Gowinem.

Wiadomości z regionu