Jesteś tutaj: HomeInowrocławKtoś przywiązał psa do drzewa i porzucił

Ktoś przywiązał psa do drzewa i porzucił

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław czwartek, 25 maj 2023 15:22
Ktoś przywiązał psa do drzewa i porzucił Fot: SM Inowrocław

Dla inowrocławskiej Straży Miejskiej była to nietypowa interwencja – przy ulicy Jacewskiej młody przechodzień zauważył przywiązanego do drzewa psa typu pitbul, zwierze było łagodne, trochę przestraszone. O sprawie zawiadomił policję, a ta przekazała ją strażnikom miejskim.

Na miejsce udał się patrol Straży Miejskiej, który nakarmił zwierzę, wezwano także pracowników schroniska dla zwierząt, którzy zaopiekowali się psem.

 

Dziękujemy za wrażliwość w stosunku do zwierząt młodemu człowiekowi, że nie przeszedł obojętnie obok takiej sytuacji – informuje inowrocławska Straż Miejska w mediach społecznościowych.

 

Strażnicy prowadzą dochodzenie w sprawie przywiązania psa i porzucenia go w taki niecywilizowany sposób. Jeżeli ktoś ma informacje z tym związane proszony jest o kontakt pod numerem 986.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Czerwiec 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

  • Fakty o przebiegu szybkiej kolei CPK przez nasz region (raport)

    Przed dwoma tygodniami odbyło się w Toruniu spotkanie samorządowców w sprawie zmiany przebiegu szybkiej kolei CPK, bowiem ta omija największe miasta regionu, z kolei przed tygodniem Rada Miasta Bydgoszczy jednomyślnie przyjęła stanowisko wskazujące, że szprycha CPK powinna przebiegać przez Bydgoszcz. W mediach publicznych pojawiły się odpowiedzi CPK - Ani Bydgoszcz, ani Toruń nie są pominięte w projekcie CPK – czytamy na stronach Radia PiK. Chcemy pokazać zatem pewne fakty.

  • Kolejny wojewódzki radny wybrany z list opozycji jedną nogą w koalicji

    W wyborach w 2018 roku lista Prawa i Sprawiedliwości zdobyła w Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego 11 mandatów, na dzisiaj klub ten liczy już jednak 9 członków, bliski przejścia do koalicji jest radny Adam Banaszak, w przeszłości blisko związany z Jarosławem Gowinem.

Wiadomości z regionu